Quindici forche per un assassino

• Taliansko 15 forche per un assassino (viac)

Billy Mack (Craig Hill) a Cassel (George Martin), vůdci dvou soupeřících gangů, se střetnou se svými bandami v nesprávném čase na nesprávném místě. Jsou obviněni z hrdelního zločinu, který nespáchali. Spojují své síly a s dvěma rukojmími, mezi nimiž je pastorova manželka (Susy Andersen), prchají před lynčujícím davem vesničanů. Uchylují se do opuštěné vojenské pevnosti obydlené pokojnými Mexičani v naději, že uniknou svým pronásledovatelům. Avšak netuší, že pevnost se promění v krvavé inferno. (ilclassico)

kkarx

Zajímavej námět, super obsazení Hilla a Martina a pár pěknejch scén a u toho tak nějak končí. Scénář je prostě pro námět naprosto nedostačující a konec je na to násilně našroubovanej. ()

ilclassico

Počítejte se mnou: Dvě bandy psanců, kteří se moc nemusí, jedna pěkná žena, tři ženy, žijící na samotě, jeden rozzuřený dav, skupina Mexičanů, jeden zločin, jeden (?) pachatel a jedna pevnost. Je toho hodně, co si pro nás scénáristé připravili. Až tak moc, že se film občas stává nepřehledným. Příliš mnoho postav, většina se tu jen mihne, nemáte čas si je vštěpit do paměti. Zběsilá honička o holý život a vypátraní zlosyna. Ne zcela tuctový námět, slušný scénář a provedení povyšují tohle běčko mírně nad průměr. V rámci žánru (silné) 3. ()