Dan Brown: Stratený symbol

Mezi nebem a peklem (E02)

(epizóda)
  • USA The Araf
Mysteriózny / Thriller
USA, 2021, 47 min

Langdon (Ashley Zukerman) a Katherine (Valorie Curry) prichádzajú k starému priateľovi a snažia sa rozlúštiť najnovšiu stopu. Peter (Eddie Izzard) sa medzitým pokúša o útek... Keď Langdona a Katherine prenasleduje CIA, zachráni ich Warren Bellamy (Tyrone Benskin), architekt Capitolu, ktorý je zároveň slobodomurárom a členom Leviatanu. Spoločne naverbujú policajného dôstojníka Alfonsa Nuñeza a získajú prsteň Petra Salomona, aby rozlúštili pasáž, ktorú Solomon zanechal v nádeji, že nájdu odpovede. CIA skupinu lokalizuje a nájde Bellamyho, ktorý umožnil Langdonovi a Katherine útek. Mal'akh (Beau Knapp) kontaktuje Langdona a oznámi mu, že s Katherine už nemôže spolupracovať. (TV JOJ)

Sany33

Príbeh: Robo a Kat stretávajú nečakaného spojenca. Architekt Kapitolu a súčasne člen slobodomurárskej komunity Leviatan, ktorá chráni tajomstvo, ktoré sa snaží Robo odhaliť sa trocha minul svojmu presvedčeniu. Ale na druhú stranu dosť pomáha. Prevedenie: Veľa kecov a málo akcie. Za hodinovú stopáž sme sa dočkali veľmi málo archeologického dobrodruhovania a to mi celkom vadí. 30% ()