Ako som spoznala tvojho otca

• Česko Jak jsem poznala tvého otce (viac)
USA, (2022–2023), 11 h 18 min (Minutáž: 22–25 min)

Kamera:

Gary Baum

Hudba:

Jeff Cardoni

Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Kim Cattrall, Josh Peck, Dakota Gorman, Daniel Augustin, Leighton Meester (viac)

Sophie rozpráva v blízkej budúcnosti svojmu synovi, ako stretla jeho otca. Jej príbeh nás prenesie do prítomnosti, kde Sophie a jej úzko spätá skupina priateľov prichádzajú na to, kým sú, čo chcú od života a ako sa zamilovať v dobe zoznamovacích aplikácií a neobmedzených možností. (Disney+)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (10)

Pilot (2022) (S01E01)

Velké překvapení se nekoná. Úvodní epizoda je fajn. Cast je celkem v pohodě, ale nikdo se nějak extra nevyprofiloval. Dýchá z toho průměrnost skrz na skrz. Uvidí se po dalších částech, zda se seriál více rozjede. ()

Riešič problémov (2022) (S01E03)

Banda se rozdělila na tři skupinky a vyrazila na dobrodružství. Nějak zábavné to nebylo, ale celkem milé. ()

Nemravná tridsiatka (2022) (S01E04)

Postavy se víc otevřely, ukazují své přednosti i stinné stránky. Ale stále je to teprve začátek a vztah k nim není vybudován. Pořád se jedná o cizince a je vám to celkem fuk. Navíc jde zásadněji o "drama" s odlehčenými momenty, ne o sitcom. ()

Správna mama (2022) (S01E05)

Postavy se více prezentují. Seriál má celkem funkční dramatickou složku, pokud se ale snaží být i v kolonce komedie, hrubě mu to nevychází. ()

Stacey (2022) (S01E06)

Zatím se to nese ve stejném duchu. Postavy postupně odkrývají své karty. V této epizodě mi však přišly jednotlivé podzápletky ohromně náhodné a nekonzistentní. Jen tak halabala pohozené. To je zásadně rušilo při sledování. ()

Rebelka Rivka (2022) (S01E07)

Banda se opět rozdělila na tři skupiny a dohromady nevymyslela zhola nic zábavného. ()

Dokonalý zásah (2022) (S01E08)

První zásadnější polibek v příběhu. Jak se to vyvrbí? ()

Ulica Jay (2022) (S01E09)

O něco vážnější tón tomu sedl velmi dobře. Pořád to není kdovíjaký zázrak. ()

Načasovanie je dôležité (2022) (S01E10)

Highlightem epizody i celé sezóny je cameo postavy z HIMYM. To o kvalitách první řady v lecčems vypovídá že? ()

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (viac)