Ako som spoznala tvojho otca

• Česko Jak jsem poznala tvého otce (viac)
USA, (2022–2023), 11 h 18 min (Minutáž: 22–25 min)

Kamera:

Gary Baum

Hudba:

Jeff Cardoni

Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Kim Cattrall, Josh Peck, Dakota Gorman, Daniel Augustin, Leighton Meester (viac)

Sophie rozpráva v blízkej budúcnosti svojmu synovi, ako stretla jeho otca. Jej príbeh nás prenesie do prítomnosti, kde Sophie a jej úzko spätá skupina priateľov prichádzajú na to, kým sú, čo chcú od života a ako sa zamilovať v dobe zoznamovacích aplikácií a neobmedzených možností. (Disney+)

Recenzie používateľa Olík k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2022) (S01)

Mám za sebou úvodní sérii a raději napíšu komentář už teď, protože není úplně jasné, že v mém případě přibydou i nějaké další. Jako krok číslo jedna se musím úplně oprostit od, jak někdo nazývá, Přátel 21tého století (kdo nepochopil, mluvím o seriálu Jak jsem poznal vaši matku), protože kromě zjevného parazitování jsme úplně někde jinde. Tak teď, když jsme si ujasnili, že ač by sebevíc chtěl, „otec“ není, nebyl a nikdy nebude následovníkem HIMYM, může se s čistým štítem začít bavit o něm. Hyperkorektní sit-com genderově vyváženého jednadvacátého století aka takhle se to prostě teď dělá aka asijské lesbičky nejen do pornofilmů aka Barney Stinson by neprošel. Tuctový seriál…..kdybych chtěl přirovnat k nějakému, které běželi na i na našich televizích, plácnu například Neranditelní. Zápletky točící se neustále dokola kolem vztahů. Humor, že si nejste jistí, jestli měli scénáristé raději Sex ve městě nebo Hannah Montanu. Herci líbiví na pohled, ale afektovaní až za roh. Dá se u toho vypnout, občas se zasmějete, ale tvář současných situačních komedií je mi prostě vzdálená. ()

Pilot (2022) (S01E01)

Copak to tady máme? Nevlastního sourozence, pro mnohé legendárního, sit-comu Jak jsem poznal vaši matku, aneb dojíme, dojíme, hore po dědině. Tak se ukažte, co umíte, ale rovnou vás musím varovat, že budu přísný, protože co jsem zatím měl tu čet, tak to na aplaus ve stoje nevypadá. ()

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (viac)