Let Us In

silentname

Možno by som "Let Us In" reálne udelil nižší rating, no na druhú stranu toto nie je film, od ktorého som mal vysoké očakávania a záleží na tom, ako sa na to pozriete. Ak máte očakávania, že pôjde o skutočný horor pre dospelých, tak toto rozhodne nie je váš film. Reálne je tu horor s PG ratingom, ktorý by mi prišiel strašidelný možno keby som mal 10 rokov. Má možno pár nápadov, no v jadre neponúka ani zaujímavé postavy, ani zaujímavý príbeh ani vyvrcholenie. Takže pokiaľ máte decká, ktoré sa chcú nejako s hororom zoznámiť a neboja sa úplne všetkého, tak toto by možno bolo pre nich. Nemyslím si ale, že to má potenciál vydesiť niekoho, kto má viac ako 10 rokov. Film je na to príliš safe. Žiadna krv, žiadne výrazné násilie, pár zlomenín a trošku tmy a postáv s čiernymi očami a máme vybavené. Ak hodnotím film podľa toho pre koho je primárne určený, tak sa dostanem na priemer. Bolo pár postáv, ktoré ma bavilo sledovať a Tobin Bell je príjemným spestrením. Ale dospelým divákom a fanúšikom hororov toto odporúčať nebudem. Na to je to veľmi light. Hodnotenie: C ()