My Love

• Čína Ni de hun li (viac)

sarulefilm

Překrásný film. Jedná se teda remake korejského filmu Neoeui kyeolhoonsik (2018) a takhle by podle mě měl vypadat dobrý remake. Nějaké scény jsou přímo kopírovány a hodně se to drží základního příběhu, ale zároveň se řada scén odklání od předlohy, a tak vytváří specifika právě tohohle díla. Takže vlastně film funguje dobře sám o sobě. Je zde dán minimální prostor vedlejším postavám a hlavně se to soustředí na hlavní dvojici, díky čemuž mi přišlo, že jsou lépe vykresleni a mají lepší dialogy než v originále.  Zatímco v On Your Wedding Day jsem postavám fandila jen kvůli vzájemné chemii a pohledech, tak tady je nám ukázáno víc jejich společných interakcí, kdy spolu postavy tráví čas, a jak si rozumí. Víc se to zaměřuje na jeho kariéru, takže potom chápeme jeho pocity, když v ní nemůže pokračovat. I komické situace jsou tak půl napůl, některé jsou stejné, jiné se odlišují. Krásně natočeno a herci mezi sebou mají skvělou chemii. Je to jiné než předloha, ale díky tomu to funguje a je to dobrý film, který doporučuju ať už znáte originál nebo ne. ()