Avocado Toast

silentname

"Avocado Toast" je pre mňa trošku ako keby sme sa dočkali modernej americkej variácie na film "Vrať Se Do Hrobubez toho, aby sme tu mali hrdinu, ktorý sa vráti do školy. Stačí, aby si viac ako 30 ročný chlap uvedomil, že štatisticky je mileniálom a tak sa podľa toho rozhodne aj správať. Ak je mileniálom, tak to dá všetkým pocítiť. Ako aj svojej manželke a deťom. A z človeka, ktorý je stratený sám v sebe a má pocit, že ho vlastný život dusí sa zrazu stane uvoľnený mladík, ktorý si robí čo chce a na akékoľvek dôležité rozhodnutia kašle. Film však potom pridá aj morálnu vsuvku, kde si musí uvedomiť, že možno to nebola správna cesta a keď si v živote robíme čo chceme, tak nakoniec ostaneme úplne sami. Humor filmu je miestami celkom dobrý, no niekedy až neuveriteľne stupídny. Osobne som mal pocit, že film sa snažil raziť so svojou vlastnou stupiditou a pretláčať ju nejako dopredu. A nie vždy to fungovalo. Je tu aj kopec flashbackov, ktoré sú lepšie a sú slabšie, no v jadre si myslím, že film zlý nie je. Akurát je miestami trošku zvláštny. Som rád, že som to videl, neviem či by som sa k tomu niekedy vrátil alebo niekomu odporúčal na sledovanie. Hodnotenie: C+ ()