Keď sa Mark Pearson vráti do Seattlu, privezie so sebou tiež fotoaparát svojho berlínskeho priateľa Erica Knoxa, zavraždeného za zvláštnych okolností. Fotoaparát daruje manželovi svojej sestry, ktorý tiež následne zahynie. Riley má podozrenie, že išlo o brutálnu vraždu a pustí sa do vyšetrovania. Dá vyvolať film z fotoaparátu a hneď príde na to, že má dôkaz o výrobe falošných bankoviek v miliónovej hodnote. Než však stihne niečo podniknúť je jeho sestra Kenzie unesená a markovi neostáva nič iné, len sa zmieriť so svojím bratom Cliffom a pokúsiť sa ju zachrániť. (TV Dajto)

Had6

Až někdy nebudete moct v noci usnout a v televizi poběží jen tento film, tak se na něho rozhodně podívejte. Stojí vám to za to. Pokud si představíte všchny možné i nemožné tematické prvky z detektivních filmů, tak tady je najdete. Působí to skoro jako parodie, ale není tomu tak. Děj je tak nudný, že ač chcete nebo ne, tak vás to je schopné spolehlivě uspat. Pokud však vydžíte až do konce jako já, tak vám dopředu říkám, že to není nutné. ()

nevermore

tady šlo jen o to, dosadit do hlavní role Stevea Bordena, z wrestlingu známého pod přezdívkou Sting. Jinak film je plný patosu a neherců. ()

Shit

Neskutečná blbost, která je bohužel myšlena vážně. Naprosto nudnej děj s nezajímavým vyšetřováním a aby toho nebylo málo, tak Hlavní hrdina je krajně nesympatickej. Steve Borden by se spíš hodil na záporáka, fakt nevim koho napadlo udělat z takový tlamy kladnýho hrdinu. Drsný zákon neni nic jinýho než tuctovej akční film bez akce, protože to co tam bylo se snad ani za akci vydávat nedá ()