Here Before

Marze

Kolisa to mezi ducharskym pribehem a psychologickym thrillerem. Nezi dramatem o souzeni a hororem. Citlive zahranym Riseboroughem.Dohromady to nedrzi. Pribeh je postaven na soukromem, tajuplnem a obtiznem svete. Zvrat je trochu plochy. ()

Daiker

Tak dobře se to rozjelo.... Mohlo to být dobře zpracované psycho drama, ale zpracování je takové zvláštní ..... Příběh průměrný, ale díky hercům se to mohlo vygradovat, nestalo se .... Hudba ponurá a zajímavá .... Je vidět, že je to nezávislá tvorba, kterou moc nemusím, ale přesto jsem vydržel až do konce.... ()

.killer.

Nuda. Strašná nuda. Díky bohu, že to má "pouhých" 80 minut. Klišoidní, za vlasy přitažené psychologické drama, hrající si v posledních 20 minutách na thriller. Artová forma je tu navíc hrozně nucená a nevydařená - špatná kamera a matoucí montáž prostě neposouvají film na vyšší level. Hvězda za A. Riseborough. ()

pornogrind

Za doporučení o5 děkuji uživatelce Ratchetka. Here Before je film s poměrně pomalým tempem(alespoň ze začátku) což mnoho diváků možná odradí. Zhruba v půlce filmu ale začíná řádně přituhovat( co se týče napětí a atmosféry). Škoda jen toho zakončení, protože to je v mých očích celkem nešťastný a nejsem si jistej jestli 100% obhájí předchozí dění ve filmu. Hned mi bylo jasný, že za filmem stojí žena(scénář, režie). Ale jak je vidět tak Stacey Gregg umí celkem pracovat s napětím a atmosférou. Jen je prostě škoda toho konce, kterej (podle mě) nezvládla. Ale na to že jde o režisérskou prvotinu to nebylo vůbec marný a možná, že o Stacy Gregg ještě v budoucnu uslyšíme. ()