Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiálny text distribútora)

oLí

Bavilo mě to pohodově, víc, než většina americkejch komedií a o mnoho víc, než bych čekal :o) Svůj účel to splnilo, takže dávám silný tři špendlíky i přes pár dost vodpornejch vtipů, ale takoví asi my muži už jsme :D Na večerní pokoukání s přáteli a lahvemi či kuřivem hodně dobrý. [7/10 červenec 2010] ()

Hal_Moore

Prozatimní komedie roku? Nejspíše ano. Něco takového jsem tušil už oři obsazení Johna Cusacka. Ten chlap prostě neumí šlápnout vedle. Logické nesmysly, co se hrátek s časem týče neřeším. Bavil jsem se celou dobu. I ty nejotřepanější a nejnechutnější vtípky (where did the squirrel go?) jsou zde dovedeny k mé maximální spokojenosti. Díky výletu do osmdesátých let dává Hot Tub Time Machine vzpomenout na takové hity, jakými byly komedie s rodinou Griswoldových. Některé scénky se mi tak zaryly do paměti, že si je raději připomenu vždy, když vidím komedii z opačné poloviny měřítka zábavnosti. Martinu Navrátilovou, Black Eyed Peas ani "I'm his father" mi z hlavy jen tak něco nevymaže. Královská podívaná i po několikanásobné projekci. ()

ScarPoul

Stratené v neprehľadnej kope skvelých momentov, trefných vtipov a guilty pleasure vyprsknutí. Jedine tá hlavná dejová línia je tak ukotvená v neprestajnom vtipkovaní, že nevytvára vzťahy, charaktery a už vôbec nepôsobí ako prvok dramatizácie smerujúcej k epickému vyvrcholeniu. Veľa postáv zbytočných a tie hlavne trestuhodne nevyužité. A tam, kde nie sú emócie a zostanú len vtipy, je niečo v neporiadku. Nie natoľko aby som hrešil a nadával, ale je mi trocha ľúto toho, že sa mohlo jednať o naozaj perfektnú komediálnu záležitosť. Takto priemer. Ale veľmi, veľmi pozerateľný. ()

dobytek

Ten film je hrozná píčovina, ale je to vtipná píčovina a mě to pobavilo. Pařba ve Vegas byla evidentně inspirací a třeba scéna se chcanim na záchodě je prakticky stejná. Originalitou tenhle film zkrátka moc neoplývá, ale mně je to jedno. Prostě po dlouhý době zase nějaká totálně ujetá komedie, u který jsem měl několik výbuchů smíchu. 90% ()

Kryton

Začátek je pomalejší, ale jakmile se přeneseme přes vířivku (!!!) do roku 86, pak se to rozjede. Ano není to duchaplný film, ale ta trojka mi postupně přirostla k srdci. Kdo by nechtěl se přenést do minulosti a leccos tam změnit?! Konec ve formě skvělé hudby Motley Crue patří k jedněm k nejlepším koncům komedie tohoto roku. Vylůlujte si to! :D ()

• Blaine (Sebastian Stan) vo filme spomenie seriál 21 Jump Street (od r. 1987), kde naráža na policajnú jednotku, ktorá sa špecializuje na vyšetrovanie medzi mladými ľuďmi. V televízii takisto sleduje snímku Rudý úsvit (1984). (fefee)
  • V originální zvukové stopě filmu je zmínka o snímku Butterfly Effect (2004). V českém dabingu je film zmíněn pod názvem Motýlí efekt, přestože český distribuční název je Osudový dotek. (Num3roO)