Tínedžer Mike O'Donnell (Zac Efron) má všetko - je úspešným športovcom, obľúbeným v kolektíve a čaká ho štipendium na univerzite. Náhle sa však rozhodne všetkého sa vzdať a oženiť sa so svojou stredoškolskou láskou Scarlett. O 25 rokov neskôr si dospelý Mike (Matthew Perry) uvedomuje, že jeho život nie je celkom tým, čo očakával. Odišiel od manželky, Scarlett (Leslie Mann), býva so svojím najlepším kamošom Nedom (Thomas Lennon), jeho kariéra vo farmaceutickej spoločnosti stagnuje a jeho vzťah k vlastným deťom v tínedžerskom veku je na bode mrazu. Po tom, ako prepasie ďalšiu šancu na postup v zamestnaní, navštívi svoju bývalú školu, aby si pripomenul svoje basketbalové úspechy a porozmýšľal nad životom, ktorý mohol mať. V spomínaní na minulosť ho vyruší školník, s ktorým sa zhodnú na tom, aké bolo všetko skvelé, keď mal 17. Po ceste domov Mike zbadá záhadného školníka stáť na okraji útesu, ako sa pripravuje skočiť do rieky. Mike vybehne z auta, aby ho zachránil, ale keď sa k nemu priblíži, muž zmizne. Mike spadne do rieky a zrazu má znovu 17. (TV Markíza)

eraserhead666

Mít pubertální dceru, jistě bychom si užili film oba. Ona by si rvala rodidla u Efrona, já si rval (tak jako vždy) předkožku u Leslie Mann. tedy vpravdě rodinný film. Funkční, příjemný, nijak neurážející. Vím jen jedno, nechtěl bych být přestárlým geekem, sralo by mě doma všechno to harampádí a nechtěl bych mít doma ředitelku školy. Ani kdyby vlastnila bičík. ()

boshke

Je to blbé. Ani nevím, proč jsem si to v letadle pustil. Asi abych se přesvědčil, že to je tak blbé, jak jsem si myslel. Je. A ani to není vtipné. Snad jediné, co překvapilo, je pointa, vyznění filmu. Tedy že si Mike uvědomil, že se rozhodl správně a začal bojovat o svou ženu. To se mi líbilo. Jinak trága... 40% ()

Spooner

Překvapivě ne tak otravné jak jsem čekal. Naopak místy je to opravdu povedená komedie, ve které je Zac Efron snad poprvé snesitelný a Thomas Lennon má v baráku snad všechny věci, po kterých touží každej správnej Star Wars geek. Škoda scénáře plnýho klišé a občasných moralitek, protože film má slušné tempo a opravdu rychle to uteče.60% ()

Tsuki

Četla jsem na tento film vícero recenzí, všude bylo víceméně to samé: Průměrná komedie, neoriginální téma a Zac Efron (to mluví samo za sebe). Přesto jsem se nenechala odradit a jelikož jsem už od premiéry tohoto filmu u nás měla z nějakého důvodu nutkání na něj jít, konečně jsem si udělala čas a do kina jsem zašla. A splnil se můj předpoklad - skutečně mě to pobavilo, protože takové typy komedií mám ráda, třeběže nemají úžasné herecké výkony ani nijak zvláštní originalitu. Téma se podobalo filmu "Mezi námi děvčaty" (Freaky Friday), i když je pravda, že "Mezi námi děvčaty" je komedie mnohem lepší (popravdě je to má oblíbená komedie). Přesto to nebylo tak špatné a za pobavení, které jsem tak potřebovala, dávám 4 hvězdičky. Co se týče Efrona, byl to první film, který jsem s ním viděla a byla jsem celkem mile překvapena. Sice to není žádná hvězda, ale po článcích, kde se o něm psalo jako o "rychlokvašce" bych čekala, že bude mnohem horší. Kupodivu bych dokonce řekla, že by se jeho herecký výkon mohl v budoucnu zlepšit. Přecejen, je to herec a ne nějaká bohatá slavná hvězdička typu Paris Hilton nebo snad sestry Olsenovy, které hrát neumí ani za mák, ale pořád se cpou do filmu. ~(4,3)~ ()

Zíza

Za začátku jsem si připadala jako v Muzikálu ze střední, pak už jsme zůstali jen na té střední. A nebylo to špatný. Ne že bych smíchy poprskala obrazovku, to ne, ale nenudila jsem se. Dobrá scéna je, když má "nejlepší přítel" rande. Ta mě docela pobavila. Jinak jako vždy Matthew byl úžasný, sice v něm pořád vidím Chandlera, ale tady se to k němu celkem hodilo. A pak, po filmu, je zajímavý koukat chvíli na titulky obohacený obrázkovou přílouhou ;-) ()

• Do kin byl film přepravován pod krycím jménem "Rewind". (duklak2)