To bol zajtra žúr 2

• Česko To byl zítra flám 2 (viac)

Keď Loua (Rob Corddry), ktorý sa stal "otcom internetu", zastrelí neznámy útočník, Jacob (Clark Duke) a Nick (Craig Robinson) znovu naštartujú stroj času vo vírivke, by sa dostali do minulosti a svojmu priateľovi zachránili život. Nechtiac však pristanú v budúcnosti s Adamom juniorom (Adam Scott). A tak budú musieť zmeniť budúcnosť, aby zachránili minulosť - čo je vlastne prítomnosť. (TV JOJ)

angel.CZ

Po průměrném prvním dílu, byla jen otázka času kdy se bude chtít zase někdo v Hollywoodu napakovat a udělá se další trapné, suché a bez pár hlášek i nudné pokračování. Přesně 5ti letech se tak stalo a vznikl tenhle nemastný a neslany paskvil, kde se sice pobavíte, ale takovým způsobem, že je vám vlastně i trapně za sebe. Na nedělní odpoledne (bez dětí!!) či jako kulisu se to dá využít vždy, ale to i plno jiných věcí, třeba jako umýt nádobí, osprchovat se apod. 30% ()

KNTRFKT

Pokud se občas musíte opustit a potvrdit si, že z vás ještě není úplný pozér, který považuje Humra za vrchol artového umění, pak si pusťte tuhle kokotinku. Nedostane se vám ničeho intelektuálnějšího, než různých metafor o čurácích a anální sexu a aspoň nebude muset hloubat nad existencionální podstatou vytříbenosti tohoto snímku. Zase se tam objeví starej Čevy Čejs a až na postavu Adama tam z jedničky najdem snad všechny. Nejzajímavější postavou je Scott, u kterého v podstatě nikdy nevim, kam čumí a vždycky si tak spekuluju, kdo tohohle člověka kde vyhrabal a ještě ho dotáhl do relativně slušných filmů (tenhle do toho nepočítám). Zkrátka je to taková šílená prasárna, od který se nic než prasárny nedaj čekat a tak šup se šprckou přes hlavu a indžoj. ()

Prometheus69

Jedno z nejhorších pokračování na motivy zbytečných pokračování. Nejhorší herci, scénář zápletka.. naprosto nechutné a fekální.. přímo odporné úchylné ne vtipné.... zkrátka asi nejhorší zklamání tohoto roku které překonalo i Mimoně. Nehozná drzost tuhle fekální blbost vůbec cpát do kina! Jediný důvod proč téhle vyplané pijovině o třech pijech... kteří cestují do minulosti aby zachránily toho největšího PIJÁKA všech dob co kdy splZnil stříbrné plátno... nedám rovnou odpad. Je ta narážka na Terminátora která se mi docela líbila. Jinak to byl těžky kakozní potrat... Takže proč film nevidět? 1) VOJET CHLAPA. 2) ZBLITEJ DO BEZVĚDOMÍ. 3) SMARTTINE, 4) CHCANKY, SRAČKY, KREV A BLITKY! VYZVRATNEJ OSUD! "U komedie ze které se vám chce blejt... a scénou za scénou máte pocit že člověk co má tohle Oskarové dílo veřejných záchodků na svědomí nemohl být při smyslech, či by jsme snad i mohli polemizovat o jeho jistém druhu nesvéprávnosti! Asi bude něco KURDE špatně! ()

Moena

Je to marný, je to marný, je to marný. Točit dvojky komedií tak, že se pokusíme zopakovat vtipy z jedničky, akorát v jinačím kabátě prostě nefunguje. Dialogy jsou při nejlepším trapné, každá potenciálně vtipná scénka je roztažená do nesnesitelné délky a hlavně základní premisy filmu (cestování časem/budoucnost) přinesou jen málo zajímavých nápadů a i ty zašlape postupně do země scénáristická neschopnost a trapný fekální humor. I to cestování časem je většinou úplně blbě a nedává smysl. Jednička byla docela zajímavá a originální. Dvojka je katastrofa. Snad někoho nenapadne v tom pokračovat. A jestli tak, snad zase s Johnem Cusackem. ()

kaylin

Nepřišlo mi to už tak dobré jako první díl, ale pořád jsem se místy docela bavil. Navíc v rámci toho ani nemáte potřebu hodnotit, jaká je logika celého cestování v čase, protože jde stejně o postavy a o to, co dělají. Některé vtipy byly skvělé, ale pohříchu jich bylo velmi málo. Pořád si ale myslím, že to je v rámci americké produkce nadprůměrná komedie. ()

• V tejto časti sa už neobjavil herec John Cusack, pretože jeho postava bola nahradenou inou. (Hudakfilms)