Porno? Horor? Snuff? Ne, Troma! Z tolika šílených nápadů, geniálních hlášek a nechutných záběrů vám zaručeně exploduje hlava. Při zachraňování Tromavillské školy před Plenkovým gangem se Toxie ocitne uprostřed exploze, která jej uvrhne do alternativní dimenze plné zla. V Tromaville zatím Toxieho zlý dvojník Noxie terorizuje celé město. Situaci nezvládají ani noví hrdinové – Delfíní muž, Vibrátor a Mastur Bator. A nejšílenější dobrodružství z produkce nejšílenější společnosti Troma může začít! (Řitka video)

Wacoslav1 odpad!

Jak hlásá ústřední řeč : Udělali jsme super první díl Toxického mstitele a pak na něj navázaly dvě vyjebaný pokračování až tohle je skutečný pokračování! No v něčem je to i pravda až na to, že ten první super díl už dneska není z mýho pohledu tak super. Potom opravdu přišly ty dvě vyjebaný pokračování no a čtyřka? To už je opravdu vrchol přehnanosti a esence trapnosti. Už začátek s tím plenkovým gangem je slušně wtf a pak už jenom jedna šílenější kravina střídá druhou. Asi to je nejvíc šílenej díl ze všech, ale já si dobře pamatuju, že už kdysi mě to napoprvé přišlo jako totální kravina. Holt méně je někdy více a dneska už nevidím ani důvod k tomu aby tam svítila byť jediná ubohá hvězdice. No prostě tentokrát opravdu jenom čistokrevný toxický odpad!5% ()

coscarelli

Po 1ke 2ke a 3ke vyTromovaná, Tromatická a Tromantická Anarchia!!! REBELANTSVO A NEKOREKTNOSŤ. Servítka vo vrecku, a nálev rôznorodych nápadov a šialeností, chutiac aj bez kvapky alkoholu. Len si treba nastaviť anténu, inak nechytí vnútorný signál. L.K. a spol som nikdy extra nemusel, no 4kou vysustružili T.A. univerzum na hrot. A nech tak ostane. ()

Brain-D

Pošlete mě kam chcete, ale tohle je jeden z nejkrvavějších a nejbrutálnějších filmů všech dob. Po Toxickým mstitelovi 1 (slušné béčko) 2 a 3 (sračkám) tu přišla takhle nabušenost, která je plná natrhávní koulí, porna, zvráceností, brutálnímu zabíjení a hektolitrů krve. Toxic Avenger nadrou. Jestli chcete vidět totální zrůdu, jak brutálně masí lidi jako nic a plno zvrácenosti okolo. Je tenhle film nejlepší volba. ()

B!shop

Neskutecnej mega masakr a nejlepsi dil o Toxickym mstitelovi. Uvodnich zhruba 40 minut je tak neskutecna ultra rezba, ze mi z toho malem spadly gate, neco tak kulervouciho se jen tak nevidi. Pak se zacne odvijet pribeh, takze uz to neni nepretrzitej masakr, ale to neznamena, ze by se nic nedelo, neustale naky kozy, bitky, hektolitry krve, hromady vnitrnosti a brutalni humor. Navic se tu objevi naprosto brutalni sestava superhrdinu v cele s Masturbatorem. A samozrejme nesmim zapomenout na spravne drsnou hudbu. Proste rezba jak hovado. ()

-bad-mad-wolf-

Chápu, že je tenhle film debilní, úchylný, fekální a brutální úmyslně. Nemyslím si, že by mě dokázalo v tomhle směru něco překvapit (s vyjímkou té fekálnosti, o tom níže). Filmová továrna na sračky TROMA bohužel nedokáže vždy zajistit dostatečný proud zábavy. Fanatická snaha dělat vše proto, aby byl produkt co nejzvrhlejší proti morálce a vkusu, vytlačuje veškerou srandu mimo plátno. Je tu pár dobrých momentů, parodičnost, sebeshazovačnost, ironie a naprostá absurdita, ale i tak je to většinou nenápaditá nuda. Co z toho, že uvidim spoustu odhalených koz, klasických brutalit a dementních dialogů. Navíc nesnáším fekality všeho druhu, v jakémkoliv použití, a tady mě ty srací scény sraly neskutečně. Slabé, páni TROMáci. ()

• Ve filmu se objevuje také další legendární postava studia Troma, a to Sgt. Kabukiman (Paul Kyrmse). Ten měl kromě svého filmu Sgt. Kabukiman N.Y.P.D. (1991) podobně jako Toxický mstitel mnoho vedlejších rolí i v dalších filmech. Celkem se objevil v 10 snímcích studia Troma, přičemž nejčastěji jej ztvárnil Paul Kyrmse, a to celkem 5krát. (gogos)
  • Mezi lety 1984 a 2011 se postava Toxického mstitele objevila v 17 filmech a seriálech. (gogos)
  • Během natáčení scény v nemocnici bylo spotřebováno přibližně 113 litrů umělé krve. Na herce byla pak krev během scény stříkána zahradními postřikovačemi. (gogos)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)