Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s.r.o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele... (oficiálny text distribútora)

eagle-eye

Dvojku jsem viděl po čtyřce, ale v podstatě bych mohl napsat to samé. Parádní rozjezd se připoměl během celého filmu tu a tam, čili u mě ve stejném žánrů masakrovaných Béček stále pokulhává za Planetou Terror. PS: 1) Polívku z Japonce bych si docela líbit. 2) Spoiler: K bitvě mezi Melvinem a černochem na druhém snímku vpravo nedojde, protože černoch pospíchal na hodinu klavíru. ()

Vitason

Když hned na začátku fešný hrdina ubije koštětem snad dvacet hodně úchylných padouchů za doprovodu pohodové hudby, tak jsem div nechrochtal blahem v domnění, že sleduji ten nejlepší nejhorší film ever, ale tento dojem ztrácel dech s každou přibývající minutou, protože to ostré tempo se rychle vytratilo. Ale i tak musím pochválit přehrávání všech zúčastněných herců, šílené Gore efekty (Toxík udělá z liliputána basketbalový míč atd.), nahé Japonky, fajn hudbu a když přehlédnu některé nezvládnuté scény (Vaření Japončíka v sauně), tak si Toxic Avenger II 3 trashové hvězdy určitě zaslouží. ()

melkor323

Toxický mstitel je jeden z najrozporuplnejších filmov, aké som kedy videl. Uplne ho vystihuje hodnotenie 50 percent. Polovica ľudí ho celkom žerie, druhá polovica absolutne zatracuje. Ale preboha, nemohol by som mu dať odpad..... Zosumarizoval by som to asi takto: Je to taká krávovina, až je to dobré.... ()

K.I.N.G.

Pořád pěkný nářez, ikdyž se značným množstvím logických děr. Hlavní hrdina je absolutní a neporazitelný, dějová linie jednoduchá, zvlášt'ní, ale pevně daná a celý film je ještě mnohem vtipnější než díl první, ikdyž občas už někde převládá trapnost. Série Toxický mstitel Tromu proslavila zřejmě nejvíce a taky je podle mně moc povedená. ()

drackula

O niečo drastickejšie ako prvý diel, ale rovnako uletené. V zhruba polovici filmu akoby došli nápady a trochu sa recyklujú tie z prvého dielu. Každopáde ak by sa trošku ubralo z minutáže bolo by to ok, lebo v niektorých momentoch Toxie nudil. Ako celok však výrazne nesklamal. Ak má človek chuť na primitívny a miestami nechutný humor, nech sa páči :) 50 % ()

• Původní sestřih měl 4 hodiny, a tak se Studio Troma rozhodlo z celého natočeného materiálu vytvořit dva filmy. Toxický mstitel 2 byl představen 24. února 1989, Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989) pak 24. listopadu téhož roku. (gogos)
  • Film se dokonce představil i v americké kinodistribuci. Přestože měl premiéru v pouhých 15 kinech, dokázal vydělat na 800 000 amerických dolarů. Rozpočet se přitom vyšplhal v tehdejší době na úctyhodných 2,3 milionů amerických dolarů. (gogos)
  • Michael Jai White v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)