Práce, vejplata, rodina – z Toxieho se stává tatík. Ale Zlo nikdy nespí! Toxie se znuděně prochází po svém milovaném městě Tromaville a nemá do čeho píchnout. Všichni padouši jsou zlikvidováni, všechno Zlo je minulostí. Jenže našemu hrdinovi není do zpěvu. Milovaná Claire má šanci znovu získat zrak, ale operace není z nejlevnějších a Toxie marně hledá zaměstnání. Jenže kdo by zaměstnal obřího zmutovaného superhrdinu? A tak mu nezbývá než se upsat do služeb zlotřilé společnosti Apokalypsa s.r.o. Hranice mezi dobrem a zlem se stírají a Toxiemu nezbývá, než se pokusit odolat svému poslednímu pokušení... (Řitka video)

MM_Ramone

Troma Entertainment je americká, nezávislá filmová spoločnosť založená v roku 1974. Produkujú a distribujú nízkorozpočtové grade-Z movie snímky. Ich filmy sú určené pre úzku a špecifickú skupinu divákov. Pohybujú sa ďaleko za hranicou mainstreamového vkusu. Jedným z najznámejších tromáckych anti-superhrdinov je Toxie. Je to hlavná postava série "The Toxic Avenger". Ja sa nejak nedokážem naladiť na túto primitívnu pseudo-horrorovú frašku. Takže ma Toxie nezaujal ani v treťom pokračovaní jeho príbehu. * ()

SOLOM.

Třetí díl o nejslavnějším superhrdinovi společnosti Troma narazil během krátké chvíle od svého zrození na vlnu divácké kritiky, která jej označuje za nejslabší díl celé série a já s nimi musím bohužel souhlasit. Melvin / Toxie již není tak okouzlující ani úderný jako kdysi a na jeho mop začal padat prach nudnosti. Vše co dělalo z jeho předchůdců parádní podívanou plnou morbidních a šílených situací, je zde podávanou jen ve velmi malém množství. Úchylné gore efekty a nahé scény skoro jakoby vymizeli a film jako celek na mě moc velký dojem neudělal. A to jsem docela velkým fandou tromáckých kousků. ()

Brain-D

Ze začátku to ve videopůjčovně vypadalo hodně krutě, že kdyby to v takovým stylu pokračovalo, tak by to bylo dobrý, ale ono to šlo to dramatický sračky na kterou se nedalo dívat nebo mě prostě nebavila a ten zelenej ďábel (trapné). Po druhém a třetím (tomhle) díle už ani nevím jak byla dobrá jednička, ale vím že byla a že další dva díli potom byly sračky. Škoda i tak se těším na 4.díl ()

Gimp

Dost hrozné.. Toxie trpí většinou neduh tupých céček - má tak špatný příběh, že mu nepomůže ani skákání přes střeva jako přes švihadlo a další kusé nápady, a herecké výkony jsou přinejlepší na hovno. Navíc zde neuvidíme ani jednu odhalenou bradavku, což je u filmu, který má beztak rating -R zklamáním :( Ale díky za tu soulož s ohňostrojem. ()

Wacoslav1

Tohle už je bohužel nudný unylý a víceméně zbytečný pokračování. Úvod ještě vypadal celkem slušně, ale pak se to propadlo do prázdnoty a nudy. Délka opět poněkud nepřiměřená a vzhledem k tomu, že to jsem kritizoval už u druhýho dílu a tady se na tom nic nezměnilo, tak i moje hodnocení bude opět o stupeň slabší.15% ()

• Úvodní scéna ve videopůjčovně je téměř plná plakátů a filmů samotné společnosti Troma. (LION-MR.T)
  • Přestože byl film určen primárně pro videotrh, objevil se ve 40 amerických kinech, ve kterých si přišel na 400 000 amerických dolarů. (gogos)