Wednesday narazí na tajnou společnost. V Jerichu během Dne dobročinnosti se ve Světě poutníků pokusí zjistit něco o minulosti tohoto místa a přijít na to, co se tenkrát stalo. (HanzoBureshi)

Sany33

Príbeh: Wednesday sa rozhodne že využije deň pomoc miestnej obci a dozvie sa viac o histórií svojich predkov na tomto mieste. Spoznávame teda hlavného inkvizítora, ktorý zrejme zohrá v príbehu svoju úlohu. Prevedenie: Začína sa mi páčiť, že sa seriál uberá viac detektívnym smerom a menej tým detsky infantilným. Burton síce vie aj viac tlačiť na pílu ale asi ho Netflix drží za gule ale rozjazdové tri diely zatiaľ hodnotím veľmi kladne. 75% ()

Anderton

Zatiaľ najlepšia epizóda. Zrejme preto, lebo sa tu vystrieda viacero prostredí a pozrieme sa aj do minulosti a nebola by to scéna z tohto fikčného sveta, ak by nešlo o niečo spojeného s čarodejnicami a ich upaľovaním. Do minulosti sa dostane aj Wednesday a začne si spájať veci minulé s vecami prítomnými a vecami budúcimi. Poteší, respektíve pobaví aj scéna so sochou a aj ten pohľad zo sprchy do zrkadla. ()

castor

Zatím prostě jen spotřební teenagerovská taškařice, kdy se hlavní hrdinka snaží zachránit pověst vlastní rodiny, kterou přitom upřímně nesnáší. Jízlivější podání oceňuju, ovšem hrozně je cítit, že se chce seriálová Wednesday zalíbit všem. Dospívajícím i jejich rodičům. A právě všechny ty středoškolské sváry, záhady i trable dospívání (zatím) úplně nestrhnou. Snažím se naladit, ale pořád to jaksi nejde. Kromě Jenny Ortegy mě baví ještě Emma Myers. ()

darkrobyk

Prequel s tajnou společností byl zábavný, pak už pokračuje pátrání po tom, jaké hrůzy by se měly v budoucnu odehrát. Osobně bych uvítal něco krve. Wednesday je sice drsňačka, ale proč  v nejlepším skončí...kruciš, když dostala toho moulu do klády, mohla na něm alespoň zaúřadovat. A nebylo by na škodu přidat více magie, aby tajemno dostalo správné barvy. Jinak zatím fajn. ()

vydumnica

Je streda, tak som si povedala, že si pozriem ďalšiu epizódu Wednesday :-) getting better and better :-) Pilgrim World ma bavil, až som dostala chuť na fudge :-) veľmi dobrá je aj hudba a fakt zaujímavé prostredie, Nevermore Academy je vlastne zámok a univerzita v Rumunsku, Jericho town bolo made in studios. To Rumunsko ma celkom prekvapilo. Emma Myers tiež super. ()

• Keď je Wednesday v kaviarni, zazvoní na zvonček, aby upútala Tylerovu pozornosť. Keď príde, povie: "Zvonili ste?", čo je bežná veta, ktorú Lurch povedal v predchádzajúcich filmoch a seriáloch Addamsovej rodiny. (molcan2)
  • Uriášův vrch (Uriah's Heep) odkazuje na slavnou britskou rockovou skupinu založenou roku 1969 – Uriah Heep. (OJan)
  • Hudba na violoncello, která hraje na konci epizody, je „Nothing Else Matters“ od Apocalypticy. Při odhalení sochy pak hraje skladbu „Allegro Non Molto“ od Antonia Vivaldiho. (HanzoBureshi)