Korytnačky ninja II.

• Slovensko Mladé ninja korytnačky II. Tajomstvo bahna (viac)

Díky záhadné tekutině je možné vytvořit nové zmutované tvory. Zlý Trhač je chce použít proti želvím nidžům. Mladý chlapec Keno rozváží pizzu. Při jedné rozvážce přistihne bandu lupičů, kteří kradou zboží. Jelikož dobře ovládá bojová umění, postaví se neohroženě proti nim, a než se vzpamatuje, má po boku tři želví nindži, s jejichž pomocí lupiče porazí. V téže době se probouzí k životu Trhač, který nindžům přísahá pomstu. Mezitím urychleně pokračuje likvidace odpadu na skládce podniku TGRI; právě tekutina, která odtamtud kdysi unikla, způsobila mutaci želv a krys a stále ještě ohrožuje vše živé. Profesor Jordan Perry už zlikvidoval prakticky všechny láhve, zbývá jen jedna jenomže ta se dostane do rukou Trhače a jeho pěšáků, Trhač navíc zajme i samotného profesora, jehož donutí, aby vytvořil další příšerné zmutované tvory, kteří by mu pomohli nindži zprovodit ze světa (oficiálny text distribútora)

TommyDiamond

Úzce navazuje na první díl. Naši čtyři hrdinové si mysleli, že už mají od Trhače nadobro pokoj. Zmýlili se! Trhač čistě náhodou objevuje kapalinu od TGRI, ze které vznikly želvy ninja. A pomocí ní stvoří zrůdy, které mají zničit naše želvy, Vždycky jsem měl sérii o želvých ninjách rád. Jako malý jsem si ji hodně pouštěl Ale pamatuji si, že druhý díl jsem měl vždycky o něco radši. Dnes vidím, že druhý díl má slabší příběh, ale na humoru vůbec nic neztratil.... ()

blondboss

Druhé hrané pokračovanie ninja korytnačej série so sebou prináša podobnú dejovú schému ako v jednotke, len s tým rozdielom, že je to o niečo menej seriózne a preto aj zábavnejšie. Noví mutanti, nové kostýmy a trošku aj z poodhalenia zrodu našich ninja kámošov. Musím povedať, že asi ma to bavilo o trošku viac ako jednotka, ale v zásade sa stále jedná len o béčkovú zábavu s lacným podtónom. Nostalgia ale veľká. 55 % ()

Han22

Mnohem slabší než první díl. Želvy nepoužívají zbraně, ale srandovní předměty, bitky nemají šťávu (paradoxně nejlepší je ta úvodní v obchoďáku) a hlášek také ubylo, zato přibylo infantility a přiblbého humoru. Ve finále se to trošku rozjede, Trhač je pořád frajer a dvojice nových mutantů je fajn, stejně jako skvělé číslo s Vanilla Icem, jenže konec je zas totálně zabitý. No těžko to hodnotit očima dospělého, nicméně více jak 50% bych tomu nedal ani jako dítě. ()

Hellboy

Je fascinující, jak druhý film vypráví stejný příběh jako první, jen s minimálními obměnami:) Pořád je tu Foot Clan a Trhač... Jako kdyby se někdo rozhodl po roce natočit remake. Nebo jako by to byly dva díly seriálu. Tento díl je ale akčnější a humornější. Jenže jen o trochu, ve výsledku jsou vlastně oba stejné. Jo, ale Donatella dabuje Bohdan Tůma - a stejným hlasem jako Cartmana, což tomu ještě dodává na vtipnosti. ()

Nach

Pamatuji si, že jsme to často sjížděli na videokazetě jako malí. Takže po cca 25 letech se dostavil pocit obrovské nostalgie protknutý s rozčarováním. Předně jsem si po desetiletí myslel, že je to původní film, což samozřejmě není pravda jak z názvu, tak obsahu filmu. Dále jsem zjistil, že je to vlastně celé strašně scenáristicky blbé, tak jako většina podobných akčních hovadin devadesátek. Prostě se scénář vůbec neřešil a stačilo jen aby se tam něco rubalo a z povzdáli to sledovala staticky kamera. Přesto za tu ztřeštěnost dávám jednu hvězdu. Druhou za chytlaví song před koncem filmu. A třetí čistě jen z nostalgie. 60% ()

• Během natáčení scény, kde jsou želvy chycené v síti a pádají na zem, si jeden z kaskadérů zlomil kotník. (JORDY)
  • Herec Ernie Reyes Jr., ktorý si zahral Kena, sa podieľal aj na prvom dieli z roku 1990 ako kaskadér. (donnie22)