Kráľovná zápasí so smrťou v púštnej oáze. Jej syn Prince sa vydáva na zúfalú cestu hľadať mýtický liek, ktorý by ju zachránil. Mladík sa čoskoro ocitne v smrteľnom nebezpečenstve, keď ho prenasleduje Warlord (James Franco) so svojou zločineckou bandou na motocykloch. Prince sa zoznámi s atraktívnou androidkou Ash (Suki Waterhouseová), ktorá má vyššie ambície, než len poskytovať sex a iné služby miestnym bojovníkom. Bude sa môcť Prince spoľahnúť na svoju novú priateľku Ash, keď sa dostane do rúk démonickej ženy, známej ako Drug Lord (Milla Jovovichová)? (TV JOJ)

Bobik9

Nehodnotí se mi to lehce. To, že se James zbláznil, bych věděl i bez tohoto zjevného důkazu. Na filmu je toho dobře pramálo. Příběh je naprosto mimo a debilní. Střih a bojové scény nestojí za moc. Prostředí docela ujde, ale najdou se tady chybičky. Hudba je rozhodně dobře padnoucí. Největším lákadlem toho filmu jsou ale herci. To pan Franco naprosto vychytal. 1. Mladý Wahlberg využívá svou první počitatelnou roli naplno. Sympaťák, kterému celkem fandíte. Navíc, ta zdrogovaná scéna snad ani nemohla být nahraná. 2. Method Man se s Jamesem asi na The Deuce dost skamarádil, že vzal i takovouto nepodstatnou a nevýraznou roli. 3. Další posila z The Deuce Margarita Levijeva tady působí mnohem přitažlivěji než v seriálu. Dokonce byla tak přitažlivá, že přesvědčila robotku, aby se stala lesbičkou. 4. Pro mě nepochopitelný zjev Suki Waterhouse. Kdykoliv jí někde vidím, vyleze z toho mega divňárna. Ale robotku zvládla skvěle. 5. Pasák a bordelman Snoop Dog. Nikdo by to nezvládl lépe a jeho chvilka byla asi to nejvtipnější, co film nabídl. 6. Nestárnoucí Milla. Role v jaké jsem jí ještě neviděl. Feťačka, ale totální. Znovu se člověk zamyslí, jak moc hrané to bylo. Scéna, kdy jí Franco prostřelí hruď a ona se začne smát byla dokonalá. 7. Totálně mimo mé chápání je role Lucy Liu. Kolik musela dostat za to, že si lehne na smrtelnou postel a na konci filmu vstane? Kolik mohla mít minutáž? 1? 8. V neposlední řadě pán, který to vymyslel James Franco. Ať už je to jakákoli blbost, tak ho musíte milovat. Ten chlap dává do každé role maximum a je to zábava. Sečteno, podtrženo. Osm hereckých lákadel a tak málo muziky. Škoda. ()

tron

Mad Max vs. Kyborg s Van Dammeom. Deje sa tu toho veľa, je tam plno postáv, akcie, známych hercov, efektov, kaskadérskych výkonov, exteriérov i interiérov, ale inak to šlo napriek skromnej minutáži dosť mimo mňa. Nudilo ma to, ani poriadne neviem, že som to videl. Také nijaké, chcelo by sa povedať. Tak ale zas videl som aj stokrát horšie filmy. ()

Mikecat

Ako sa mohla Mila dať nahovoriť na túto púštno bike narko frašku. úvod sluboval niečo zaujímavé, keď mladíci na motorkách vstúpili do striptízového klubu a použili strelnú zbaň, čo bola vtedy vzácnosť. Vynikajúci nápad s ovládateľnou modro-zeleno okou sexi roboženou na povel, ktorá sa vzoprie programu - dovtedy tak za 3*, následný zbytok filmu nezachráni ani lesbo scéna robotky s feťáčkou ani záverečné jatka ani princ zachraňujúci spolu s robotkou svoju matku/Lucy Liu/. ()

MickeyStuma

Postapokalyptický svět, jaký známe už od dob snímku ´Šílený Max´ (1979), ve kterém mladý chlapec hledá lék pro svou umírající matku. Hodně jednoduchý děj příběhu, který ve filmovém zpracování nedosahuje ani devadesáti minutové stopáže, působí, jako obyčejná povídka ničím nezatěžující diváckou představivost. Všude samý gang vzájemně se napadající, androidi v ženské podobě sloužící jen pro sexuální choutky (feministky nechť se na tento film raději ani nedívají), avšak je tu jedna pro zabíjení, která, jaký div, nečekaně obrátí, a všude nic než suchá pustina, kde si nikdy nikdo není ničím jistý. Při srovnání s předchozími postapokalyptickými filmovými počiny ze stejného prostředí, je tento snímek jednoduchý více, než je nutno. Námět naprosto bez originality, neboť jde o zpustošený svět, po ničivé válce, jehož důvodem byl vědecký pokrok. Žádné divácké překvapení se tedy skutečně nekoná. Robotika byla prohlášena za budoucnost, umělá inteligence byla oslavována jako nové náboženství a výsledkem bylo vyvrcholení deštěm bomb zasahuje celý svět. A po zkáze světa na přeživší dolehla ničivá nemoc. Dá se říct, že snímek ledasco vykrádá z toho, co tu už nesčíslněkrát bylo, což vyvolá nemalou kyselou pachuť v diváckém zájmu. A to tu je navíc ještě větší kalibr a to v podobě politické ideologie ohledně LGBT. Lesbické roboty mohla vymyslet opravdu jen hlava pomazaná. Zkrátka a dobře, tento snímek je shlédnutelný snad jen okem shovívavým a nebo jen když je potřeba nějak zabít přebytečný čas. ()

JASON_X

Ale no tak, viděl jsem tady už hromady komerčního středoproudovýho filmovýho sajrajtu v červenejch číslech a takovouhle roztomile zhulenou ujetost posílá místní členstvo do černejch? Vox populi, vox bovum. Jestli nemáte rádi/pochopení pro nadsázku, tak si to snad radši ani nepouštějte. Tak dobrý jako novej Mad Max to sice zdaleka není, ale... Kdo máte v oblibě starý praštěný postapa z časů VHSek, neměli byste být zklamaní. Je v tom fantasmagorie, romantika, lyrika i epika, lesbismus, nechtěně (anebo chtěně?) komická přitroublost a naivita, něco násilí, hodně pěkná heterochromická roboblondska i hodně pěkný polopouštní exteriéry... Doporučují nejmíň čtyři z pěti milců oldschoolových béčkových bijáků. ()