Vplyvný, ale idealistický politik Colin Pryce (Nicolas Cage) sa v roku 2010, počas devastujúcej ropnej katastrofy v Mexickom zálive, ocitá v ťažkej osobnej situácii. Musí sa totiž vyrovnať s vlastným zrúteným životom po tom, čo mu sexuálny škandál úplne zničil politickú kariéru. (TV Markíza)

castor

Nicolas Cage civí do zrcadla, Nicolas Cage otevírá lahev něčeho ostřejšího, Nicolas Cage řídí, Nicolas Cage se probouzí. A všechno mu docela dlouho trvá. Mezi tím vším vnímáme docela mdlé dialogy a příběh, kterak se chce jeden kongresman vydrápat výš. Ale jde na to poměrně bezzubě. Když si vzpomenu na Spaceyho manipulátora par excellence z House of Cards, což je látka dokonale zrežírovaná a scenáristicky vypiplaná, je tohle utahaný suterén. Austin Stark kupříkladu produkčně dohlížel na solidní feel-good kousek Infinitely Polar Bear, ve kterém Mark Ruffalo bojoval s maniodepresivní psychózou. Sympaticky ubíhal, ale Stark si z toho do svého filmu moc ponaučení nevzal. Jeho celovečerní debut je utahaný, nezajímavý, triviálně uchopený. Přitom mnohými odepisovaný Cage nehraje vůbec zle, občas dokonce lehce připomene své solidní role z osmdesátých a devadesátých let. Mít kolem sebe kvalitní spolupracovníky, myslím, že by ještě dokázal moc mile překvapit. ()

Spiker01

Jo, po Nickovi se mi stejská. A z nostalgie jsem si po delší době pustil něco novýho s ním. A překvapilo mě, že jsem poměrně nelitoval. Začátek byl sice pomalejší, ale pak se to rozjelo a já se velmi dobře bavil a užíval jsem si Cage na obrazovce. Starý časy se asi nevrátí. Ale pokud se bude objevovat častěji, budu jenom rád...7/10 ()

Wacoslav1

Co proti tomu všichni máte? Náhodou je to výborná sci-fi komedie se strhujícím výkonem grandiózního Nicka v kleci! Ptáte se co to zase melu za hovna? No tak uvažujte co by to asi mohlo být za žánr, když se jedná o film ve kterém Cage hraje čestného politika?! Brečí, klopí oči, filozofuje, chlastá a bojuje za rovnost pro všechny. Normálně bych takovej typ filmu vyodpadoval z gustem, ale já se co chvíli musel chlámat a plácat do kolen. Výborně jsem se pobavil a proto ty 3* vím, že takhle ten film asi působit nemá, ale tak co už...55% ()

Martin741 odpad!

Austin Stark je reziserska lama! Teda tak nezazivny, nudny film som uz dlho nevidel. Dejova linia je v uzadi, nic sa tam dohromady nedeje, a Nicolasovi Klec /8 mm, Hadi oci/ sa nedari ziskat ani jedno slavnejsie meno, a tak sa trapi sam. Herecke vykony mdle a slabe, scenar je tiez slaboduchy, dialogy sa pomaly az nedaju pocuvat. No nic, pan Klec ma velmi dobre nakrocene spadnut do tej istej zumpy, kde isty Seagal toci svoje "filmove skvosty". Smutne : 0 % ()

PROCESOR

Život je otázka kompromisu, už jen za poselství by si zasloužil film lepší hodnocení. Nicolas hraje tyhle zkrachovalce dobře, no ono už mu nic jinýho v jeho věku pomalu nezbývá. Přesto, že šlo o ohromnou tragédii, která postihla zdejší stát, tak žádný soudní drama nečekejte. Jsou týpkové co by to zahráli líp, aby bylo pořádný dusno, ale zase by nezvládli toho zkrachovalce, nebo by jste jim to tak nevěřily..Hrátky s mocí, tahání nitek, šedá eminence, hroší kůže politiků, splachovací charakter, nic nového snímek nenabízí. " Je to skvělá myšlenka, jen to v praxi nejde". ()

• Príbeh sa odohráva na pozadí skutočnej havárie ropnej plošiny Deepwater Horizon v roku 2010. (kacer4)