Taxikár Daniel (Samy Naceri) so svojím špeciálnym taxíkom, ktorý by mu mohpl závidieť aj James Bond, sa preháňa po uliciach Marseille a pomáha svojmu kamarátovi, policajtovi Émilienovi (Fréderic Diefenthal) s naháňaním kopy rafinovaných zločincov. V uliciach mesta totiž operuje nový gang – zlodeji prezlečení do kostýmov Santa Clausa a vylupujú jednu banku za druhou. Nebezpečný gang vedie zmyselná Aziatka Ťiu (Bai Lingová) a zdá sa, že každý je na ňu krátky. Daniel a Émilien musia podať pomocnú ruku nešťastnému komisárovi Gibertovi (Bernard Farcy). Zároveň sa od svojich nežných polovičiek – Lily (Marion Cotillardová) a Petry (Emma Sjöbergová) – dozvedia, že budú otcami... (TV JOJ)

J*A*M*A*L

Asi můj nejoblíbenější díl z celé této velmi zábavné akční série.Herci opět předváděli docela dobré výkony, hlavně opět Bernard Farcy.Tohle taxi a teď myslím to auto je fakt kouzelné a snad obsahuje všechno.Z malého obyčejného auta se během předchozích dílů zde stal obrněným pancéřákem.Nyní se už ještě k tomu projížděl po sjezdovkách, no co by toto auto nedokázalo.Navíc se zde i slavily vánoce a tak si to vždy před vánoci pustím a poté se jen těším na svátky.Myslím si, že z Taxi se stala další úspěšná filmová série. ()

Barak

Samy si opět o malinko více vytunil svůj auťák a brázdí s ním ulice i hory a Frédéric je pořád patřičně nevivinutý. Vtípků lehce ubylo, akce trochu taky a celý film postrádá nějaký ten náboj, jako tomu bylo v předchozích dílech. Prvotní scéna, kde si cameo roli vystřihl Sylvester byla hodně dobrá, pak ale přišly na řadu "bondovské titulky", které bych si mohl klidně odpustit - nechápu, co má bond společného s taxíky v Marseille. Ještě k tomu se s toho stalo nějaké "hip-hop tuning taxi" (hudba). Slabší než jeho předchůdci, nicméně ještě celkem povedené.... 6.5/10 ()

wosho

Misty vtipny scenar {v lekarne, tehotensky test a par dalsich scen] , kteremu chybi pribeh a trosku vice akce. Rezie je zcela prumerna a neoriginalni, na druhou stranu nic nekazi. A herci, to same co zbytek filmu. Solidni zabava, ktara ubehne rychle a diky kratke stopazi vubec nenudi. A navic je zde maly darek pro vsechny fandy SS. ()

Thomassi

Třetí pokračování se super rychlým taxíkem z Marseille. Po prvním díle, který byl něčím novým a zároveň skvělou akční komedií, a po druhém díle, který nezůstal překvapivě za prvním a byl snad ještě akčnější, je trojka trošku slabší. Pořád se ale na to dá koukat, neztrácí zábavu, ale přece jenom mi to přišlo, že těží právě jen z prvních dílů. Nicméně slunnou Francii zde vystřídaly Alpy a právě děj odehrávající se na sněhu mi přišel jako dobrý nápad, který film skvěle osvěžil. Herci jako vždy skvěle baví, ale jak říkám, celkově se to točí pořád jen okolo chytání zločinců a někdy mi přišlo, že jsme to viděli už v minulých dílech. Přesto i trojka sem tam potěší a pro ty, co mají rádi tuto sérii, to nemusí být vůbec žádný průser, ba naopak. ()

Bobek15

Na 3. diel série taxi som bol zvedavý už len preto, lebo som videl prvé dve a chcel som mať sériu kompletnú. Po vcelku dobrej jednotke prišla stupídna, trápna, zlá a primitívna dvojka a tak som si myslel, že priamo-úmerne bude trojka ešte horšia. Ale opak bol pravdou! Aj keď film bol v podstate oničom (a teraz tu dokonca ani dostatočne veľakrát nevystupovala Emma Sjöberg :( ), dalo sa na to pozerať a niektoré sccény boli dokonca TROCHU zábavné . Tie dve* dávam za dve vydarené scény na začiatku (skateri a Stallone na bicykli) a na konci (Naceri a Diefenthal v taxíku v na snehu naháňajúci lyžiarov v krásnom prostredí Švajčiarska). ()

• Když je Daniel (Samy Naceri) s Émilienem (Frédéric Diefenthal) na horách, Daniel dává autu místo pneumatik pásy. Když ale dojedou k chatě a Émilien se zaboří do sněhu, je možné vidět, že auto má pneumatiky. V dalším záběru jsou pak opět pásy. (G3niu5)
  • V úvodu filmu pasažér (Sylvester Stallone) vymotá hasičskou hadici až do konce. O scénu později je však hadice vymotaná pouze do poloviny. (Rill)