Sam je ako kuriér celý deň v uliciach Paríža a svoju "misiu" plní veľmi zodpovedne. Urobí čokoľvek, aby dodržal povesti expresného doručovateľa. Ale nech sa snaží akokoľvek, jeho šéf mu nikdy nepridá k platu, nikdy sa mu nepodarí predstihnúť svojich kolegov a nikdy nedoženie ani svojho otca policajta.
Jediným svetlým bodom jeho života je Nadia - ale aj tá sa na neho poriadne naštve, ak sa neukáže na svadbe jej sestry. Lenže Sam má práve rozvoz naviac a zdá sa, že sa na neho lepí poriadna smola ... (TV Markíza)

Kingjiri

Normálně bych si tohle asi nepustil, ale kvůli jménu Luca Bessona, který měl s tímto snímkem co do činění, jsem to zkouknul. Je to bláznivá akční komedie ve stylu Taxi, nic víc, nic míň. Příběhem to nijak neoslní, ale párkrát jsem se zasmál a podival se sem tam na slušně natočenou akci, které tu není uplně málo. Po technické stránce zvládnuté velmi slušně, jenomže má bohužel Kurýr expres tu smůlu, že už mě nějaký čas tyhle bláznoviny moc neberou. Nemá to čím překvapit, ale na jedno zhlédnutí pro odreagování to poslouží docela dobře. ()

SallyZen

Musím říct, že mě to pozitivně překvapilo. Čekal jsem teda mnohem větší blbost. Sice herecké obsazení a výkony hodně kolísají, ale film to dohání na docela povedeném scénáři s vtipnými situacemi a dialogy. Byly tam fakt chvíle, kdy jsem se smál. Hudba se mi tu taky moc líbila, akorát ne to Samovo vyzvánění na telefonu, to bylo už v půlce filmu na zabití, ale jinak celkově je to koukatelné a určitě příjemná oddychovka. 65% ()

KosiR_ksr

Nenáročná bessonovsky laděná oddychovka, které bych odpustil všechny nelogičnosti bláznivé zápletky kromě jedné. S takovou fúrií bych nevydržel ani minutu, natož riskovat život. Sbalil bych prachy a zmizel. A kdybych se snad náhodou nechal vtáhnout do té šílené hry a dostal se dál, tak sbalím, co mi zrovna zůstalo (v lepší případě i s pěknou pětadvacítkou) a nebudu si hrát na dědečka co měnil až vyměnil. Francouzi ale nejspíš neznají českou lidovou slovesnost, a tak končí... však se podívejte sami jak. 50% ()

nessbeal

Paradicka! Film mal vsetko co clovek od akcnej komedie moze ocakavat, nahanacky na motorkach, hra o velke peniaze, napad bol dobry, nic podobne tu este nebolo...Teda aspon co si ja pamatam. A milujem toho herca co hral hlavnu rolu, to je proste tvar na ktoru clovek len tak nezabudne. Kopec zabavy, dost zamotane zo zaciatku, ale to robi film dobrym! Pecka ()

Master19

Dosti nevyrovaná francouzská akční crazy komedie. Zběsilý začátek divák jen těžko stíhá usledovat, pak to začne chápat a následuje nelepší pasáž, završená "mazlením" s Catalinou Denis v císařském pokoji. A pak už ta šílená smršť nápadů, akcí, zvratů a telefonátů všech se všemi zase mrší dojem. Nelze upřít šťastný výběr hereček (herci už tak dobří nejsou, nemluvě o dabingu) a takový ten francouzský rukopis honiček v ulicích, na který se dobře kouká. Pár vtipů mě pobavilo, ale celkový dojem nic moc... ()