Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiálny text distribútora)

Saraph

Sakra, to ten týpek s tou mega baseballkou musel chcípnout tak brzo? :'( Ok, teď vážně. Sharknado je sračka, ale asi každý se na to jde koukat jen proto, aby se pobavil. Horor/Thriller/Sci-Fi? Ani náhodou - je to komedie. Myslím, že je rozdíl mezi tím, jestli se vám film nepovede, nebo jestli uděláte Žralokonádo. ()

Morholt odpad!

Ve Státech už zase pršej žraloci. Tentokráte je žraločí kalamitou postihnut New York, ale to vůbec nevadí, protože specialista na létající vodní dravce Fin je opět přítomen. Dvojka se, narozdíl od jedničky, už nebere vážně ani trochu. Dávala to tušit už první komická scéna v letadle a pokračovalo to eskapádami v New Yorku až do epického konce, který nejednomu divákovi připomene Bruce Campbella v Evil Dead. Nepamatuju si komedii, u které bych se takhle od srdce zasmál. Je to samozřejmě sračka, ale pevně doufám, že létající žraloci neřekli poslední slovo. :D ()

L-V

Pokud první Žralokonádo nechalo snad někoho na pochybách, tak toto pokračování rozmetá (doslova!) všechny pochyby už od samého začátku, protože Steve z Beverly Hills tu není před žraloky v bezpečí dokonce už ani v letadle... :) Takhle zábavná chujovina tu nebyla už roky! Když k tomu připočtete naprosto neuvěřitelné dialogy typu: - Proč jdete dolů? - Prší žraloci! řízlé záběry z televizní předpovědi počasí, ve které rosnička ukazuje předpokládané úhrny žraločího spadu :D, tak buď dostanete výtlem, který vás nepustí až do závěrečných titulků anebo nevydržíte ani prvních pět minut - záleží na přístupu... P.S.: Tara Reid s cirkulárkou místo ruky je absolutně nejvíc!!! :D ()

Terva

CITÁT - Nemůžu se víc bavit. Skoro jsem zničil Los Angeles a sežral mě žralok.......... Díra v letadle, pasažéři by měli začít rychle opouštěl letící stroj. To se však nestane, by naopak, žraloci si najdou cestu dovnitř. Nikdo je nezval, ale oni stejně ukusují hlavy. Asylum, ano Asylum, vypněte mozek nebo o něj přijdete. CITÁT - Všichni se držte!!!....... Hned od začátku se něco děje, samá akce, sranda a dobrá hudba. Smát se prostě musíte i smrti. Létající žraloky zvládne jen Asylum. Triky samozřejmě na úrovni TV produkce, dialogy někde na úrovni houpacího koně a herci, no ti se houpají na tom koni. CITÁT - Nějaká obrovská krysa chtěla chytnou metro....... Los Angeles už si své Žralokonádo užilo a teď sharkattack přímo v New Yorku. Úvodní letecká scéna vám lehce polechtá bránici, ale až uvidíte žraloky v New Yorském metru, to už budete mrtví smíchy a až uvidíte závěrečnou scénu, bude potřebovat přebalit. Tohle je prostě geniální scénář. CITÁT - Utíkej!!!!......... Je vidět, že si žraloci natáčení užívají. Neustále se šklebí do kamery a maj velký apetit. Žerou hlavně New Yorkčanský mozky. CITÁT - Nechci nikoho strašit, ale vypadá to, že na New York se blíží žralokonádo stupeň 5............ Už se moc rozepisuju, tak stručně - je to blbost, ale tak srandovní, že jsem to dokoukal a slušně se u toho zasmál. Je to katastrofická komedie. CITÁT - Žraloci se po dopadu budou hromadit do výšky pěti centimetrů........ Geniální jsou závěrečné titulky. Místo běžných deseti minut trvají jen třicet vteřin, ale obsahují veškeré informace, jako běžné filmové titulky. Pokud si je chcete přečíst, musíte si je stopnout. CITÁT - Žralok!!!!! Potřebuju motorovou pilu!!!....... ()

korbitch22

Jednička byla ve světě Asylum takové malé zjevení.Samozřejmě, že je to pořád naprostá filmařská zoufalost, ale první díl byla sranda a vyloženě chtěná, nebralo se to vážně a vidět Steva z Heverly Debills jak skáče s motorovkou do chřtánu lítajícího žraloka byla fakt prdel.Jenže dvojka je typický příklad nechtěné parodie a křeče.Absolutní diletanství, šíleně umělé proslovy a dialogy tak imbecilně stupidní, že se vám z nich chtělo opravdu zvracet a vtipných, opravdu vtipných momentů najdete absolutní minimum a spíš jsem v šoku, jací herci skončí v takových břečkách.Asylum je dno a když vidím kolik celkem známých herců padlo za oběť takovým diletantským mrdkám, je mi to skoro až líto.A zjištění, že kdysi překrásná Tara Reid vypadá jako navoskovaný transsexuál bolí taky.Žralokonádo 2 (už ten název je prostě masakr) nemá ani špetku sebereflexního kouzla prvního dílu a jedná se pouze o další, monumentálně příšerný film z dílny těhle filmových masochistů.15%. ()

• Během scény v letadle se objevil v malé cameo roli Wil Wheaton. V závěrečných titulcích nebyl uveden. (KM Phoenix)
  • April Wexler (Tara Reid ) ve filmu podepisuje svou knihu s názvem "Jak přežít šharkonádo". Tato kniha vyšla současně s filmem jako doprovodný merchandise. (Terva)
  • Ve filmu je několik narážek na slavnou komedii Připoutejte se, prosím (1980). V cameo roli pilota se zde objevuje Robert Hays, který pilota ztvárnil rovněž ve snímku Připoutejte se, prosím (1980). Zazní zde také replika "Its getting a little hot", která zazněla v souvislosti s motorem letadla i ve zmíněné komedii. (bubun)