Autorovi kontroverzných KIDS, newyorskému fotografovi Larrymu Clarkovi, zachutila sláva a tak sa ju snaží zopakovať s ešte väčšou dávkou sexuálnej otvorenosti. Zatiaľ čo v KIDS bol sex medzi deckami niečím, čo im ničilo životy, v Ken Parkovi už decká žiadne životy nemajú a sex je pre ne tým posledným, čo ich drží nad vodou. Ústrednými postavami sú mladý kalifornský skateboardista a jeho kamaráti, a veľkú rolu tu hrajú tiež rodičia a starí rodičia, ktorých vzťah k deťom (a naopak) je stredobodom sociálnej kritiky filmu. Vo filme sa prelínajú štyri individuálne príbehy, pričom zvraty v deji prichádzajú vo chvíľach, kedy by sme ich očakávali najmenej. Kameraman a spolurežisér filmu Ed Lachman zhŕňa jeho posolstvo do krátkej repliky: "Aj dospelí aj mladí, všetci sú obeťami." (POMO)

Jazzzz odpad!

Co to sakra je? Tenhle film vás posadí na zadek mnohem víc než Kanibalové z roku 1980 o kterých každý říká že jsou příliš brutální až nechutní tak že by se snad měli stáhnout ze světa a zničit... Teto film totiž začíná naprosto nádhernou idilkou, která navozuje atmosféru uvolněné americké teenagerovské komedie... Ale to trvá jen než skončí uvodní titulky... A pak už se na vás začne valit smršť úchylů, psychopatů a bláznů!!! Celkem velká koncentrace šílenců na jeden film... Ten se skládá z krátkých nahlédnutí do životů velmi netradičně žijících mladíků a jedné slečny Peaches... Jejího otce já shledávám bláznem z celého filmu největším, i když onen týpek co měl jistý konflikt se svojimi prarodiči (kdo viděl chápe) je asi ještě větší cvok. Prostě je to film kde se nestíháte divit jaké šílenosti jsou vůbec možné - a pak najednou konec a nic... Tento film nic nedá, ničím nepotěší, snad ani moc nepobaví a po jeho shlédnutí sem se musel zamyslet - měl tento film vůbec neco znamenat? Měl nést nějaké poselství? A odpověď je taková, že pokud ano, tak já ho nenašel a film jsem shledal ubohostí která mě okradla o čas. Larry Clark, který mě filmem Kids celkem oslovil mě tímto filmem zklamal... ()

Dadel

Ne matka Kena Parka, ale matka Larryho Clarka možná měla potratit. Nemám apriori nic proti kontroverzním filmům, ale nesmí být směšné. Tento film směšný je, a to tak, že velmi. Pokud měl Clark potřebu točit porno, tak měl natočit porno, a nedělat ze sebe bůhvíjakého umělce. Kids byly uvěřitelné, ale tohle je přehnané. Všechny postavy jsou opravdu velice nesympatické. Já vím že to byl záměr, ale zase nevím proč bych se na to měl koukat. Kdyby byl Clark aspoň zručný filmař, tak by to mohlo mít něco do sebe. Ale on není. ()

Wacoslav1

No za těch pár celkem odvážných sexuálních scén jsem i přemejšlel o 3*, ale na druhou stranu to nevyváží fakt, že obsahově je to naprosto o ničem podobně jako předchozí snímky od tohoto režiséra. Prostě jenom samý, šukání, fetování atd ve filmu plným totálních dementů. Tak z toho si zase jako fakt na prdel nesednu.45% ()

DDT

Ken Park je tím typem filmu, který vyvolává jen nadšené nebo jenom odmítavé reakce. Pokud se vám ale líbil předchozí film tandemu Korine-Clark "Kids", případně Korineho "Gummo", máte větší šanci být spíš nadšeni. I když oproti "Kids" režisér ještě přitvrdil zařazením vysloveně pornografických scén, Ken Park stojí za vidění už jenom kvůli výkonům, ke kterým režisér donutil většinu (ne)herců v hlavních rolích. ()

Trevor

3.333 komentár som priradil filmu ktorý v čase svojho vzniku spôsobil pomerne veľkú kontroverziu a ktorého premietanie bolo minimálnev Austrálii zakázané. Keď som ho videl ako 20-ročný zanechal vo mne podstatne lepší dojem ako teraz s odstupom času. Svojim spôsobom je to film ktorý mladej generácii ukazoval skupinu mladých ľudí ktorých život bol iba o sexe a najmä sexuálnych úchylkách, incestnom vzťahu či vzťahu so staršími ženami. Treba uznať že existuje mnoho oveľa lepšie spracovaných kontroverzných filmov o mladej generácii z ktorých mňa najviac upútal Gummo ktorého autorom je Harmony Korine. ()

• Režisér Larry Clark a scenárista Harmony Korine spolu nespolupracovali prvýkrát. Stretli sa spoločne počas natáčania snímky Kids (1995). (MikaelSVK)
  • Film bol zakázaný v Malajzii a Singapure. (Paldiny)
  • Existuje aj reálna osoba menom Ken Park. Park bol v skutočnosti profesionálnym korčuliarom v 80-tych rokoch minulého storočia. (MikaelSVK)