Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiálny text distribútora)

Lew.Ashby

Ne úplně tupá, ale přesto tupá parodie na tupou šigut (pravda, kterou jsem ani neviděl, ale stejný názor mám i na 50 odstínů, který taky neplánuju nikdy shlídnout). Ale jako podkres pro nějakou další činnost alespoň trochu pobaví. ()

drkaldj

Podprůměrná parodie, kde občas vysvitne jiskřička. Obsazení je fajn a řekl bych každých deset až patnáct minut jeden opravdu dobrý gag, který opravdu vtipně a výstižně paroduje Twilight ságu. Zbytek se utápí v trapnosti. Takže mám docela dilema, něco bylo na úrovni skoro skvělé parodie, něco zase na stupidní komedii. ()