Rozsudok smrti

• Česko Projekt LAZAR (viac)

Muž, kterého čeká rozsudek smrti se náhle probudí s druhou šancí na život. Netrvá dlouho a ukáže se, že jeho nový život je možná děsivější, než ten předchozí.  Ben má podmínku téměř za sebou, a je nesmírně vděčný za vše, co mu život dal: krásnou ženu, roztomilou dcerku a stabilní plat. Jeho život vypadá idylicky ... Jenže pak Ben nečekaně přijde o práci a bláhově se vrátí zpět ke zločinu. Společně se svým bratrem se pustí do krádeže, která bude mít fatální následky. Ben najednou stojí před smrtící injekcí, musí se rozloučit se svou rodinou a připravit se na nejhorší. Nakonec je vše ještě trochu jinak. Ben se probere k vědomí na děsivém psychiatrickém oddělení, kde mu sdělí, že byl najat jako čistič podlahy. Ben nic nechápe a jediné čím si je jistý je jeho láska k manželce a dceři. Musí však přijít na kloub tomu, jestli skutečně unikl smrti z lopaty anebo se stal součástí něčeho mnohem hrozivějšího. (oficiálny text distribútora)

Bobik9

Výborný film! Paul Walker byl skvělý, příběh dojemný, soundtrack dobrý. Při poslední scéně jsem se musel usmát, protože jsem byl upřímně rád, že to skončilo takto. Nejsem většinou fanouškem podobných konců,a le tady u toh filmu by jiný srazil moje hodnocení. Většinu herců, které jsem v tomto filmu viděl mám docela rád a každý mi do své role seděl. ()

tomeek

Tak trošku podobný film jako Shutter Island, ale slabší... Jak píše J*A*S*M, místy je to velice napínavé a je tam pár dobrých zvratů. Závěr je sice príma, ale asi si nikdo nelámal hlavu s nějakým právním řešením... Shledání je fajn, ale otázka je, jak dlouho potrvá, než si pro něho někdo zase přijede... Dobrá hudba, ale konec mohl být mnohem lepší. 3* ()

gogo76

Po všetkých stránkach priemerný film s podpriemerným, ba miestami až vyslovene stupídnym scenárom. P.Walker si behá po lesoch, má vlastnú opustenú chatu, psa, internet !, a počas dňa náradia všetkého druhu, vrátane motorovej píly a "stráže" spočítate na prstoch jednej ruky. Ten projekt je tak tajný, až sa väznitelia rozhodli dať svojim pacientom takú mieru "slobody", že je priam neuveriteľné, že sa nikomu nepodarilo uniknúť skôr. Stačilo trošku vypilovať scenár, reálne ukázať nedobitnosť a nepremožiteľnosť systému a mohlo to byť postatne lepšie. Veľkú zásluhu na podpriemernom výsledku má aj dosť nepresvedčivý výkon P.Walkera. Slabé tri hviezdičky. Film 50%. ()

HEED

Nic zajímavého pod sluncem se neděje, je to vlastně prokletý ostrov od Scorsseseho. Spíš záleží jak se na film člověk dívá. Aspoň jde vidět že Walker umí zahrát i vážnější roli. Jakož-to průměrného diváka mě to vůbec nepřekvapilo a spíše naopak, hned mi došlo, že to bude celé ušité míru. Spíš jsem si myslel že se dozvím, co je ve skutečnosti teda ten projekt Lazarus, to mi ten film odhalit opravdu nepomohl. ()

Arius

Prekombinovaný, chaotický thriler(???) bez väčšej logiky či posolstva. Piper Perabo len do počtu a Paula Walkera si rozhodne pozriem radšej v nejakom rýchlom,akčnom dobrodružstve ako v podobných komédiach. Možno ak by nebola väčšina filmu tak nezáživná a obkecávaná hodnotenie by som zvýšil, no tých omáčok tam bolo až príliš. ()

• Film se měl původně jmenovat The Heaven Project. (R´Hell)