Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiálny text distribútora)

pufina

Americká komedie, která je tak hloupá až se neudržíte nesmát. Transvestity „black“ show Vám zde představí dvě „krásné“ blondýny, za které se vydávají agenti FBI, kteří postrádají všechny ženské jemnosti a přirozenou krásu. Film se drží hesla, že nastal „Čas někomu nakopat prdel“; nastává otázka, kdo jí komu nakonec nakope. ()

AndreyCSFD

Typická komedie, při které vypnete mozek a jenom se bavíte méně či více nechutnými vtípky a prkenným herectvím protagonistů. V podstatě se jedná o scénku nataženou na celý film, který se velmi okatě inspiruje Agentem v sukni a Mizery. Řešit scénář či režii nemá u filmu, který se sám nebere vážně, smysl. White Chicks je ideální ,,autobusový" film pro omladinu jedoucí na školní výlet - jedna část se u filmu pobaví, druhá usne a než dojedou titulky, tak jsou na místě. ()

Segrestor odpad!

Oficiální distributor považuje tuto komedii za bláznivou, ale spíš měl namysli komedii stvořenou blázny. Vlastně neměli namysli ani slovo komedie. Nechci ale nikomu toto tvrzení podsouvat, stačí se přesvědčit sledováním 100 minutového odporného hnusu. Děs, psychedelie a nutkání k self-defenestraci. To vás čeká pokud jste nějakými citlivými diváky, kteří preferují spíše Truffauta před Zeffirellim. Pokud jste obyčejnými diváky jako já, kteří směle vydrží i komedie s Jackem Blackem, budete přinejmenším zhnuseni principem filmu, jeho trapnou a nevtipnou zápletkou, idiotským výkonem všech zúčastněných herců a preferovanou touhou moderních dívek o nakupování naprosto zdrceni. Pakliže nejste ani jedním z nich, jste prostý masochista se sklony k mezirasovému sjednocení, tento film vás vezme za srdce. Pustíte si jej ještě jednou, jste s největší pravděpodobností hard core masochista a nemáte buňky k tomu dělat něco smysluplnějšího, jako třeba bloumat ulicí a nahlížet do výloh vietnamských kamenných obchodů, pozorovat několik hodin zklidněnou hladinu rybníka, krmit holuby imaginárním rohlíkem, jezdit metrem na všechny konečné stanice a celou dobu o tom vykládat spolucestujícím či zírat na svou obývací stěnu a předstírat zájem o švédský průmysl. Někdo to rád blond je naprosto, ale tím myslím opravdu naprosto, zbytečným a blbým filmem. Někdo to rád blond, ale někdo to radši nevidět. ()

Phobia

Ségra asi nikdy nepochopí, jak odlišný máme vkus, jinak by mi na návštěvě nepustila tenhle festival trapnosti. Ne, opravdu, tenhle primitivní druh fekálního humoru zkrátka nemusím (až na řídké výjimky), nemám ráda trapné, hloupé, ponižující situace. Mně sedí například sarkastická vtipnost seriálu "Jistě, pane premiére", já to nerada blond... 33,3% ()

IvcaG

Tahle komedie mi už na vždy bude připomínat léta na střední škole. Už jen to si přesdtavit dva černochy převlečené na blondýny :) A pak prej: Tvoje máma je tak stará, že má mlíko v prášku a když kojí vypadá to takhle:) A pak tu máme Latrella co si dává Thousand Miles, mazec... proště a jednoduže tenhle film je nářez... ()

• Snímek se umístil na 17. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (orkadimenza)
  • Věta Terryho Crewse "Ó můj bratře, dostaneš svou vlastní", kterou říká Shawnovi Waynesovi předstírajícímu, že je poslíček na parkování aut, je převzata z reklamy, která v 80. letech často běžela na Black Entertainment Television. (HappySmile)