Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 5 bodov
mliko
Šimon Mlíčko
Hlavní město Praha, Česko
student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Horor
Animovaný
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Pohotovosť
(1994)
24
(2001)
Dva a pol chlapa
(2003)
True Blood: Pravá krv
(2008)
Nezvestní
(2004)
Kyle XY
(2006)
Mŕtva zóna
(2002)
Dr. House
(2004)
Motelová izba
(2006)
Dexter
(2006)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(7)
Babba
Lentia
marivet
Laydak
tacek
ChrOn_ToN
Malydom