Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
18 fanúšikov
/ 8 bodov
Destinytte
Praha, Hlavní město Praha, Česko
21/vegan/bored
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Krátkometrážny
Dokumentárny
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Pán času
(2005)
Sherlock
(2010)
Wonderfalls
(2004)
Orange Is the New Black
(2013)
Dr. House
(2004)
Elfen Lied
(2004)
Sword Art Online
(2012)
Daria
(1997)
Perníkový tatko
(2008)
Dexter
(2006)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
8 bodov
Fanklub
(18)
whack
Aaron.
TheJokerCZ
Baronne
Zelilu007
Petaxis
filmharmony
alisa.upir
coscarelli
derewi
fyviane
Wittgenstein
Floowe
honzila
Rumcajsova
puwan
KajdaAl
hlavjos