Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

• Slovensko Scooby-Doo 2: Príšery vypustené (viac)

Tentokrát sa protivníkom kamarátov stane maskovaný zločinec, ktorý proti nim poštve obyvateľov mesta a naviac oživí najrôznejšie monštrá a duchov. Fred, Daphne, Velma, Shaggy a Scooby majú veľký problém, nielenže na nich útočí hlásateľka, televízia, ale aj všetci zločinci v podobe duchov, ktorých kedysi pochytali. Shaggy a Scooby sa musia činiť... (TV Markíza)

ostravak30

Překvapivě je druhý díl lepší, i když jen o malinko, než první. Příběh je opět trochu mdlý, ale už se blíží tomu, co skutečně řešila parta v seriálech o Scooby-Doo. Dokonce vidíme i stejné gagy. Co je pro mě ale podstatné, já vidím mnohem lepší triky - některé záběry byly skutečně uchvacující. Stejně jsou i lepší kulisy. A nechybělo klasické odhalení pachatele ve stylu Scooby-Doo, což opět v jedničce nebylo. A nakonec i hudba je lepší. Dvojka se spíše vrací k základům toho, co seriál obsahoval. Ale pořád je dost průměrná. ()

AlistairMir

Nemůžu si pomoci já toho pesana prostě žeru a i když filmové verze na animáky nemají tak stejně se u nich bavím, neřeším trapné momenty a směju se jako by mi bylo deset. Scooby a Shaggy jsou opět dvojka poděsů co dokáží spálit i čaj, ale nakonec vše vyřeší ani nevědí jak. Zbytek skupiny se s nima rozhodně nenudí a potěšily mě role Setha Greena a krásky jménem Alicia Silverstone. Parádní oddychovka pro celou rodinu včetně psa. A dialog co mě dostal do kolen? Shaggy : Všichni tady umřemeeee !!! Daphne : Mysli pozitivně. Shaggy : Bude to rychlý !!! :-D ()

rublik05

Mnohem jednodušší a hloupější než jednička, taktéž ubylo humoru, sází se především na ztřeštěnost a absurdnost, digitální efekty nestrhnou, herecké výkony taktéž žádná sláva. Poutavost i přes krátkou stopáž není nikterak velká, i když se neustále něco děje, strašně jsem se nudil a modlil se, ať už to konečně skončí. Neskutečný kvalitativní sešup. 3/10. ()

Dampfer odpad!

Říkal jsem si, že přece zatraceně musím na tomhle filmu najít aspoň ždíbeček kladu, který by mohl vyzvednout hodnocení tak o hvězdičku, ale i po třetím shlédnutí musím odpad ponechat, protože taková slátatina ubohého děje, mizerných hereckých výkonů, trapných vtipů, předvídatelných situací, hrající si ještě na něco extra dobrého a cool, si opravdu ten odpad zaslouží. ()

jhr

Je to o něco horší než první díl, ale mě to pobavilo dostatečně a musím říct, že jako film pro odreagování je to docela dobrá volba.  Není to ani trochu trapné, jen je občas potřeba nehrát si pořádat na dospělého, a umět se trochu odvázat, a neřešit nepodstatné detail, které tomu to filmu snad každý odpustí. ()

• Hned několikrát se stane, že postavy se ušpiní, avšak chvíli na to jsou opět čisté. (MIG29)
  • Sarah Michelle Gellar už pokračování točit nechtěla. Přesvědčilo ji 8 milionů dolarů, které dostala za roli Daphné. (Timak)
  • Ve scéně v muzeu, kdy blesk rozbil okno, byl rozbity i rámy. Při pádu okna však již rámy není vidět a střepy hned třikrát. (MIG29)