Po životě - Série 3

(séria)
všetky plagáty

Tony už sice není takový agresivní mrzout jako dřív, ale pořád se mu nedaří zaplnit prázdnotu, kterou v něm zanechala smrt milované manželky. (Netflix)

fabecc1222

Mám s třetí sérii dva větší problémy. První je v tom, že hned několik postav z předchozích řad se tu vůbec nevyskytuje, a jejich příběh je tam zpravidla vyřešen v rámci jednoho dialogu. Druhý problém se pojí s tím, že třetí řada je vesměs zase o tom samém,co předchozí dvě. Tony je na začátku kretén, a postupně si uvědomuje svoje chování. Kdyby byl zbytek série jako poslední díl, tak je opět bezchybný, ale takto je to nejslabší část celku. ()

clump

Že u Rickyho místama brečim smíchy, to tak nějak očekávám. Ale že se mi nepodaří zamáčknout slzu dojetím a rozechvěje se mi hlas, to jsem i navzdory předchozím sériím zas tak úplně nečekal. Ne že bych neměl city a seriály neuměl prožívat, ale obvykle se mi daří udržovat si určitej odstup. Pro mě jedna z nejvtipnějších záležitostí posledních let a zároveň nejtklivější věc od finále Klonových válek (ano, je to divný srovnání, ale to bylo skutečně naposled, kdy mě fiktivní dílo rozplakalo). ()

Hanys_

Bavilo víc než s2. Možná rozpoložením, nevím - každopádně humor zase ostrý jako břitva "vypadáš jako Maradona, ale po smrti." A ikdyž chybí pár postav, tak některé dostávají víc prostoru a je to ku prospěchu (Kath, Brian!). Uvítal bych i s4, ale pokud to takhle Ricky ukončí, tak rozhodně za ten melancholický poslední díl palec nahoru. 7.5/10 ()

Devadesát Dva

Něco, co jde zakončit normálně a bez patosu se nevidí každý den. 'After Life' se ve finální sérii loučí s až transcedentálním koncem, a jak jinak, nezměrně sympatickým náhledem na život. Gervais dal dohromady neskutečně vibe minisérii o ztrátě a přijetí. Zvláštní zkušenost, kterou jsem ale nemohl trefit ve víc správný čas a zároveň to celé dát během jednoho týdne. ()

Necrotongue

Depresivní Tony se potřetí vrátil na místo činu, a přes mé velké obavy se mu i tento pokus poměrně vydařil. Druhá sezóna mě připravila na značné úbytky v oblasti humoru (proto ty obavy), ale přestože třetí řada ani náhodou nedosáhla kvalit té první, nemám důvod pro to, abych ji nějak ošklivě ztrhal. K mému vlastnímu překvapení jsem se v závěru dokázal naladit i na ty vážnější tóny a vcelku jsem si to užil. / Poučení: Jo, jo, život je pořád svině. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD