Hororová antológia zložená z viacerých segmentov, ktoré sú medzi sebou vzájomne prepojené. "The Way Out And The Way In". Dvojica previnilcov sa snaží uniknúť pred spravodlivosťou a vyhnúť sa trestu za svoj čin. Ich osud sa však stále zamotáva a postupne zisťujú, že pred svojou minulosťou nemôžu utiecť, a budú kvôli nej brutálne trpieť.
"Siren". Tri mladé dievčatá, ktoré tvoria hudobnú skupinu, sa vybrali na výlet. Počas dlhej cesty nehostinnou púšťou však dostanú defekt a zostanú odrezané od sveta, pretože nemajú potuchy, ako ďaleko je najbližšie mesto, a taktiež nemajú náhradnú pneumatiku. Našťastie sa po dlhom čakaní objaví auto a zhodou náhod sú jeho majitelia veľmi prívetiví. Dievčatá dokonca pozvú do svojho domu, kde im poskytnú plný komfort. Po príjemnej večeri s rodinou, ktorá ich prijala s otvorenou náručou, sa však pobyt mení na najhoršiu nočnú moru.
"The Accident". Lucas cestuje počas noci opustenými cestami a dlhú cestu si kráti telefonátom s priateľkou. Znenazdajky sa však pred jeho autom z tmy vynorí postava a on už nemá šancu zabrzdiť. Dochádza k zrážke a neznáma osoba má na tele mnohopočetné zranenia. Lucas je však ochotný urobiť čokoľvek, aby jej pomohol. Po príchode do blízkeho mesta má šťastie, keď nájde nemocnicu. Problémom je, že v tejto nemocnici sa využívajú naozaj netradičné liečebné metódy.
"Jailbreak". Starší muž prichádza do mesta, aby tu našiel sestru, ktorá sa stratila už pred trinástimi rokmi. Po malej chvíli však zisťuje, že mesto je plné zvláštnych obyvateľov, a nájdenie sestry jeho sestry bude oveľa komplikovanejšie, ako sa spočiatku zdalo. V záverečnej časti prichádza mladá rodina po prvýkrát do svojho nového domu. Plánovaná večera a oslava sa však nekoná, pretože uprostred večera zaklope na dvere neznámy návštevník, ktorý sa do ich domu snaží dostať za každú cenu. Rodina tak musí čeliť obrovskému nebezpečenstvu hneď po príchode. (Marceloo)

kingik

Určitě nejezděte do Southbound! V tomhle zapadákově uprostřed ničeho se dějí pořádně divné věci, dochází zde k pořádným kruťárnám a úmrtní list zde servírují jako svoji místní specialitu. No konečně, už jsem z nouze sahal po Křemílkovi s Vochomůrkou, doufajíc, že zde bude víc hororu než v hororech, které se mně za poslední dobu dostaly před bulvy. Bohužel, ani jeden neobstál v brutalitě, hnusotě, o krvavosti ani nemluvě. Do píči, co to je za horor, kde si krev musím domyslet! Jen samé strašení jak pro malé děti, stupidní pointy, nezajímaví herci. Hlavně, že to pořád cpou do kin. Tenhle horor se obešel bez známých hereckých jmen, bez známých režisérů, ale "fachčil", jak žádný jiný za poslední dobu. Jak je to možné? Jde o přístup a styl. Čtveřice režisérů se totálně vyprdla na nějaké vysvětlování stran děje i postav. Na, diváku, zde máš naturalisticky vyvedené povídkové pásmo, v němž je brutalitě, detailním záběrům na (vyhřezlé) lidské orgány (i zevnitř), krvavosti a hnusotě věnován zásadní prostor. Herci jsou nadmíru přesvědčiví, ani po tomhle jejich účinkování si jejich jména nezapamatujete, gore je luxusní, hudební doprovod tvoří atmosferické syntezátory, jako vyloupnuté z osmdesátých let. Rozpočet filmu neznám, ale celé to vypadá nadmíru dobře. Natočeno v neselhávajícím tempu. Námitky, že povídky nedávají dostatečný smysl, neberu. Mně nedává smysl, proč se někteří režiséři pouštějí do hororů, když jim z toho vyleze Večerníček. Solidní trash! 100% ()

Omnibus

"Tři kostrouni levitují, řidič blbku sráží, tři vrahouni pikle kují, dýku pomsty vráží..." BESIP varuje: "Pokud řídíte, nečumte do mobilu!" Ale je to marný, je to marný, je to marný... No a když čumíte, tak se pak nedivte. Až budete na liduprázdné emergency procházet telefonickým rychlokurzem mladého chirurga. I já varuju, dejte si pozor zejména v americkém prdelákově, mohli byste někoho srazit! Nedejbože nějakou pajdající antologii. Jako se to stalo včera v noci mě. Naším mitsubishi jsem srazil antologii, na omak pěkně vypasenou (60% csfd tuku, to bude mňamka...), doma ji pak připravil k večeři a pozval sousedy, členy naší sekty. Bohužel, moc jim to maso nechutnalo. Prý příliš suché, poněkud tuhé a obtížně stravitelné, navíc nesmyslné chuti a se špatně provázanými vlákny. Na sektářské fanatiky nějak moc rozežraní, čekal bych spíš asketickou skromnost. Co jsem přejel, to podávám, no ne? Dal bych jen dvě hvězdy, ale naši tři mazlíci kostrouni (vznášející se nasraní kostlivci zkřížení s kudlankou nábožnou) by se o ně mohli poprat, což bych fakt nerad. ()

POMO

Škoda, že jednotlivé příběhy nejsou smysluplně (nebo alespoň nějak!) provázané. Jako sofistikovaná skládačka by to fungovalo fajně. Takhle film působí pouze jako zlepenec několika nesouvisejících shortů kamarádů filmařů, kteří - každý podle svého gusta - natočili “nějakou strašidelnou historku někde v západoamerickém outbacku”. Průběžně zábavné, ale ve výsledku neuspokojivé. ()

Cappuccino

Bez tých cgi príšeriek by to hádam bolo ešte o kúsok lepšie, ale inak aj tak celkom veľká spokojnosť. Poviedky, ktoré poviedkami sami o sebe ani niesú, kedže v rámci príbehu idú náväzne za sebou (čo sa mi veľmi pozdávalo) a každá z nich (možno až na tú začiatočnú) má naozaj čosi do seba. Netradične poňaté a zlovestné, palec hore. ()

heyda

Hororově jeden z nejsilnějších zážitků posledních let, o tom není sporu. Ale co ten příběh??? Totální úlet, nic se ve filmu nevysvětluje a logiku už vůbec nehledejte. Kdyby si dali tvůrci práci s dějem a logičností jednotlivých scén, mohli jsme být svědky hororu, který nemá široko daleko obdody. 60% ()

• Alternatívnym názvom filmu je aj názov Southbound - Highway to Hell. (MikaelSVK)
  • Názov baru, do ktorého vtrhne Danny s brokovnicou, je "Pasca" ("The Trap"). (MikaelSVK)