Mandalorián opäť spojí sily so starými spojencami a pomáha im s novou misiou. (Disney+)

aR3Zz

Temná strana vystrkuje růžky a zápletka je na světě! Povedený akční díl, opět precizně zpracovaný. Nadšení přetrvává i u čtvrtého dílu, navíc jsem natěšen na ten další. Co bych chtěl vyzdvihnout, tak díly druhé série, přesto že mají vlastní zajímavý děj, tak posouvají také hlavní linii a druhá řada tak působí komplexněji a soudržněji. ()

MiniMinion

Dobrá práce Disney, vidíte že to jde! A potlesk pro Carla Weatherse, jeho první takto velká režie a dopadlo to na výbornou. Jednotlivé epizody nehodnotím nějak zdlouhavě, snad jen řeknu, že děj se opět posunul dopředu o slušný kus, žádný filler to rozhodně nebyl, čehož jsem se trochu bál, takže za to jsem rád. Impérium opět v akci, dokonce jsme konečně viděli i jednoho relativně schopného scout troopera, což se moc často nestává, akce byla skvělá a přehledná, Din a The Child měli roztomilé father and son interakce, Caru a Greefa jsem viděl moc rád, a CGI opět špičkové, vyšší rozpočet se holt pozná. Za mě 4 hvězdy, ale jen proto, že například epizody 8 a 9 prostě dosahují jiných výšek... a příští týden dorazí epizoda režírovaná Filonim, takže víme co a hlavně kdo nás čeká... ()

warrenur

Slabucke ako cajik. Kazdym dalsim dielom sa naplna to, ze Mando bude v kazdom dieli niekomu pomahat, zastavovat sa hladat medziclanok, opravovat rozbitu lod a k hlavnej linii, totiz, aby dostatl "moncicaka" k Jedio-m, sa snad nedostaneme ani v poslednom dieli. Ano, ucelom bola zrejme cesta a nie "ciel", ale aspon to mohli servirovat s ohladom na tento umysel. Tento diel je sablonovitou epizodkou z hociktoreho predosleho filmu. Az v zavere, z krizniku, je nejaky naznak dalsieho posunu. Skoda, premrhany potencial. ()

TomasRichtr

Opět vlastně jen seek n destroy. Ne že by to nebylo dobře udělané a vlastně celkově zábavné, jen si říkám, jestli není trochu škoda zaplácat už čtyři díly z osmi na takovéhle dílčí 'questy', které celkový příběh posouvají vždy jen v posledních 5 minutách. Kdyby ta série měla dílů 20, tak bych to chápal víc. Navíc v téhle sérii je Baby Yoda prakticky dějově nevyužitý (kromě cuteness overload) a Sílu použil taky teprve až v tomto díle. Celkem škoda. Příští díl snad už bude ta Ahsoka, nemůžu se dočkat. ()

Eliott

Dokonalá akce, srandovní baby Yoda, ale děj se neustále opakuje a vlastně se nijak neposouváme. Nejvíce mne však mrzí jak moc moje oblíbená postava Gina Carano přibrala na váze. V první sérii vystupovala jako neuvěřitelně sexy mohutná a silná žena a teď už ani nevím jak jinak bych ji posal než tlouštíkem. Trochu mi to kazí prožitek z filmu. Jinak zhruba průměrná epizoda. ()

• Táto epizóda si urobila žarty aj z jedného obľúbeného nedostatku vo svete Star Wars. Keď má Mythrol prejsť k ovládaniu reaktora, odmieta to so slovami: „Nie je tu žiadne zábradlie.“ Zábradlie nad hlbokými a nebezpečnými miestami chýbalo už na Hviezde Smrti, kde musel podobne nebezpečnú cestu absolvovať Obi-Wan. Zábradlia chýbali aj na pristávacej rampe v Oblačnom meste na planéte Bespin či na lávkach pri súboji s Darth Maulom a tento nedostatok bol terčom posmechu už od roku 1977. (ČSFD)
  • Člen štábu, kterého bylo možné zahlédnout v čase 18:04, byl pár dnů po premiéře na Disney+ digitálně odstraněn. Takže zpětně už se na něj můžeme podívat pouze na fotkách a videích co zůstaly na internetu. (Hlubinix)
  • Ve scéně, kdy Mando, Cara Dune a Greef Karga odnáší Baby Yodu do „školy“, je v záběru za nimi vidět socha robota IG-11 jako pocta jeho oběti v 1. sérii. (Doli10)