Chladnokrevný zabiják zvaný "Nehodový muž" je znám svojí precizní prací, a to z něj dělá nejlepšího v branži. Jeho život se změní, když mu jeho spolupracovníci zabijí milovanou ženu. (AXN)

Gilmour93

Nepovažuji se za odborníka přes Adkinsovy filmy, ale tohle musí být jeho suverénně nejukecanější. Vždyť on zavře hubu jenom tehdy, když se bije (ale stejně u toho ještě stačí nahlas přemýšlet)! Chvílemi jsem měl sto chutí dát mu přes pusu náplast.. Když se Jesse Vejprask Johnson drží toho, v čem je z historického hlediska průměrný (akce), má i díky obsazení divákovi co dát. Chraň nás ale zdrátovaný Darth Maul, když si začne hrát na Guye Ritchieho a ládovat do nás svérázné charaktery a břitké dialogy z britského podsvětí. Zaplať pánbůh dvojnásobnou taxu za Raye Stevensona a jeho královský mluvený projev, obzvláště když s noblesou a humanismem alžbětinského divadla pronáší slovo „cunt“.. Statham se nemusí vracet, pro konkurenci v domácím rajónu tohle zásadní průlom nebude.. ()

warrenur

Blbina, obcas aj vtipna, C-ckoveho rangu. Z pociatku som to mal chut rovno vypnut. Keby to bolo myslene vazne, slo by to rovno do odpadu. Nastastie ide o srandu, ktora tvorcom obcas aj vyjde. Zvlast po stranke zvukovych efektov a zriedkavo podarenej hlasky. 40% Svoje publikum si to najde. Zvlast mladsie rocniky. ()

Kaka

Parodie na svět assasinů z Johna Wicka s cunt mlátičkou Scottem Adkinsem a neznámou Amy Johnston, kterou potřebujeme vídět ve více akčních filmech. JInak se zde ale příliš moc povidá a akce samotná je trestuhodně špatně ozvučená a sázka na jistotu v podobě Michaela Jai Whita je tentokrát značně nevydařená. Působí znuděně a jeho i téměř všechny ostatní akční pasáže vypadají nedotaženě a odflákle. ()

Figu

A pro tyhle fláky, tady ti fandové akčních béček prostě žijou a dejchaj! Tenhle nabušenej svěží biják je postavenej především na supr fightech, kterých tam je dost! Je to dynamický, svižný, plný krve a hlavně parádně nasranýho Adkinse, kterej si jde jak jinak než opět za pomstou! Musím pochválit i jeho protihráče, ovšem ve stejným dresu, Raye Stevensona! No a o rozkošné Ashley ani nedutám, páč ta byla opět k sežrání! Za mě supr béčko, který jde s dobou! 75% ()

ywo666

Nah, az tak ma to nebavilo. Na akcnu komediu to bolo malo vtipne. No a na drsny film to bolo az moc odlahcene. A co je horsie. Bitky boli nedoverihodne. Udery nedopadali, Na realisticke suboje treba hned zabudnut. Chybal mi nejaky vyhecovany suboj kde z napetim cakate ako to dopadne a trpite s hlavnym hrdinom. MJW uz starne a straca rychlost. Vidim ze scenar si pisal sam Scott a to je zle. Lebo napad bol dobry, ale rezia a hlavne scenar proste nedosahovali kvality, ake by toto pojatie vyzadovalo. Keby to daju doladit kvalitnemu scenaristovy dostanu viac casu a penazi na bitky. asi by som bol spokojny. Paradoxne Scottove herectvo nebola slaba stranka toho filmu. 3* a total priemer. ()

• Kolem času 00:02:50, poté, co Mike (Scott Adkins) kopne do lavičky, se nejprve objeví ve vzpřímené poloze vlevo od plastové židle a v dalším záběru je převrácená a stojí před židlí. (Johnny.ARN)
  • Zabijak na motorke (Tim Man) použil nemecký samopal z druhej svetovej vojny MP38/40. (Johnny.ARN)
  • Když se Mike Fallon (Scott Adkins) setká s Charlie Adams (Ashley Greene) v autobuse, je to autobus 150, což je typ Enviro 400, ale když si sednou nahoru, jsou zjevně ve starém autobusu typu Routemaster. (Johnny.ARN)

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson