Darlene pod vlivem emocí přesvědčuje Dom, aby utekly z New Yorku. Dostanou se ale na rozcestí. Elliot se potýká s nedořešenými účty. (Netflix)

TheDarKnig

Vydechnutí po velkolepém finále a krásný happyend pro několik postav? To by ale nemohl být Esmail, aby nenapínal do poslední vteřiny a s divákem si nakonec trochu nepohrál. Tentokrát ve stylu osudových romancí. Ale i když cítím určitý smutek, mohlo to dopadnout mnohem, mnohem hůře vzhledem k různě rozesetým náznakům na možný závěr této epizody napříč seriálem už od 2. sezony. ()

warrenur

Po tolkych napinavych dieloch, konecne prisiel jeden pomalsi a uvolneny. Prakticky dramaticky roadtrip a v jednom pripade az s privlastkom mysteriozny. Myslim tym samozrejme to "nahodne" stretnutie a autogramiada plus obe konverzacky s parom vrahov. Moze byt. Potesilo tiez to, ako sa ten zaver nepodobal tomu, co sme ocakavali. ;) Trochu nadnesene pathviezdie z mojej strany. ()

ALIENka_

Nevím, jestli mě tahle epizoda uvedla víc do deprese nebo radosti. Protože to bylo jako na kolotoči, v jednu chvíli si říkáte: "Tak to je pěkně v prdeli." a vzápětí: "Tohle se vyvíjí docela dobře.". Každopádně Elliot hledá, jak na další odplatu, Dom si zatím udělá opečenej sendvič a Darlene si zahraje na Robina Hooda. Hmm, "přerozdělení peněz" to zní jako něco, co by řekli soudruzi z NDR, ale i tak to byl docela pěknej moment i přes lehčí komunistický hesla. Taky bych brala, aby mi najednou na účtu přistála hromada peněz, ale kdo taky ne, že jo. Předpokládám, že tohle je konec příběhu Dom a upřímně ona si ten dobrej konec zaslouží. Dokonce se objevil i Irvin!! Cože, moje přání bylo splněno! A je to úspěšnej autor, co píše o vraždách? No co může bejt lepší. (ಥ﹏ಥ) Ale jestli tomu správně rozumím, tak Dark Army je pořád aktivní a vesele si žije dál? Takže hádám, že je Elliot bude chtít dostat na dobro? Hodnocení: tahle epizoda mě docela dostala/10 ()

FeriusParfax

Velký úkol skončil a teď se hlavní postavy rozhodují, co se svými životy. A není to vždy lehké rozhodnutí. Konečný happyend/nehappyend/happyend/nehappyend byl velmi originální. Jak už bývá v tomto seriálu zvykem. Dokonce jsme se i mohli rozloučit s oblíbenou postavou, Irvinem, který nepřekvapil a prozradil svůj odlehčený pohled na věc. Elliot se vrací, aby přinesl světu další dobro. To nejlepší mě teprve čeká. ()

Anderton

Tak po hackerskej akcii, na ktorú sme celú sériu čakali, sa dalo čakať, že si dajú tvorcovia trochu oddych a doprajú ho aj nám. Čo nemení nič na tom, že dve herečky na svojich miestach predviedli super výkony a potešilo aj cameo Bobbyho Cannavaleho. Keď sa to tak vezme, tak motívom dielu je fakt, že všetko je zrazu naopak, čo sa mi potvrdilo najmä v celkom prekvapivom závere, ale v dejovej línii mimo hlavnej zápletky. ()