Bodi: Psia Superstar

• Slovensko Pes ro(c)ku (viac)

Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a ... Animovaná komédia Bodi: Psia Superstar prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo! (Bontonfilm SK)

Mallinali

Promarnena šance. Když furt řešili kytary, proc na ně pořádně nehráli? Jmenuje se to Rock Dog a místo toho tam knourali jak One Direction nebo Míša David ve sprše. Takhle děcka pořádnýmu kytarovýmu rifu nenaučí.  Do toho to byly prakticky dva úplně jiný filmy. Jeden o nadějném outsiderovi a vyčichle hvězdě někde v (ala) L. A. a druhý o vlcích co chtej sežrat ovce někde v buddhistickým klášteře. Dohromady to vůbec nepasuje, nemůžete jednu linku jet jako klišé alegorii americký, hvězdama posedlý, spolecnosti a druhou jak se mezi sebou žerou zvířátka a u toho mimochodem taky kouzlej.  Vzdyt je to nesmysl. Ale chvilky byly zábavný, občas. ()

Endavour

Dobré prostředí a sympatický hlavní hrdina, leč rockovému snímku něco málo chybělo. Některé postavy zůstaly prázdné, bez jiných bychom se zcela jistě obešli. Jelikož se jedná o rok 2016 grafika je zde poměrně slabší, nicméně veselý pes s polorozpadlou kytarou je příjemný recept jak strávit letní večer. Notabene fajn český dabing! Uděluji 78%. ()

honajz2

Dá se. Tyhle dvě slova asi Psa ro(c)ku vystihují nejvíc, protože se na to sice dobře dívá, pár vtipných situací se tam najde, postavy ujdou, ale jinak to má hodně nedomyšlený svět, naprosto smysl nedávající chování postav a celkově mě to bůhvíjak neuchvátilo. Skutečně jak jsem napsal v první větě - Dá se. A na konci to má i myšlenku, že rock sbližuje a usmiřuje i ty, kteří se po mnoho let nenávidí... Trošku agitka, ale pak tu máme ještě druhou stranu barikády - a tam to s poselstvím bude ještě horší... Slabé 3* ()

kaylin

Celkem fajn snesitelný průměr, kterému v mých očích dává něco navíc vlastně jen to, že je zde rocková hudba, i když ani té není tolik a rozhodně není nějak moc tvrdá, spíš taková baladická. Mám pro ní však slabost a postavy mi díky ní přišly i celkem zajímavé, i když jejich příběh je klasické hudební klišé. ()

RyonMathrin

Mám rád animáky a mám rád rock, takže vidět tento film byla pro mne nutnost. Bohužel musím souhlasit s některými komentáři, které zmiňují nevyužitý potenciál filmu. Za mě by to bylo méně honiček a hloupých vlků a více rozvinout vtípky a gagy kolem hudby. Přesto film docela odsýpá a graduje. I když je vrchol zápletky trochu očekávatelný, do poslední chvíle jsem byl zvědav, jak to dopadne. Celkový dojem z filmu je velmi pozitivní - plno nápadů, prostě pěkná podívaná. Zasloužené 4****, stojí za to vidět, dobře se pobavíte (zejména, pokud máte bližší vztah k muzice). A ta písnička je taky moc hezká. (Marně sháním v hudebninách kytaru „Kočkocaster“. Takovou bych fakt chtěl… :-) ) ()

• Holič Floyd je odkazem na píseň od legendární grunge kapely Nirvana „Floyd the barber“ z alba Bleach. (Endavour)