Federálny agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) sa v 80. rokoch dostal v utajení ďalej než ktokoľvek pred ním. Podarilo sa mu preniknúť až do srdca drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím menom Bob Musella sa stal kľúčovou osobou pri praní špinavých peňazí a spolu s dvoma ďalšími tajnými agentmi riskoval život, aby vybudoval solídny prípad a priviedol čo najviac narkobarónov pred súd. Obklopený násilím a korupciou sa Mazur musel votrieť do priazne Escobarovej pravej ruky, ktorou bol jeho najväčší distribútor drog Roberto Baez-Alcaino (Benjamin Bratt), a neurobiť pritom jediný nesprávny krok. (TV JOJ)

Lukoboss

Kurvadrát, to bylo ale krimidrámo. No jo, B. Cranston má zkušenosti s filmovýma drogama už z Breaking Bad a teď si střihl hlavní roli v dalším takovým počinu. A aby toho nebylo málo, tak si to i zprodukoval. Proč taky ne, že?! Role mu sedí, hraje to perfektně a divák mu tak může věřit každý slovo. Mně to vůbec nepřišlo dlouhý, jak tady někteří popisujou, naopak jsem se u toho nenudil. A že to nemělo akčnější spád? No jasně, ono taky infiltrovat nějakej gang není asi hračka na pár týdnů, takže to s hlavním hrdinou projdeme pěkně postupně, až do samýho závěru, kde už stačí říct jen: "Game over." Obdivuju tyhle lidi, kteří v reálu tuto práci dělají. Musí to být šílenej dvojí život a k tomu mít ještě rodinu, to je celkem hardcore. Mě to bavilo, nemůžu si stěžovat. ()

cpt.Lynch

Podobné téma i retro-styl jako narcos. Oproti výpravné sérii působí jako jednohubka. Spatřit světlo světa v době, kdy narcos ještě nebyly, určitě by upoutalo větší pozornost. Tento film není vůbec špatné, jen ve srovnání s narcos bledne a brzo zapadne v zapomnění. Koukám že komentář spíše o narcos :). 3,5* ()

Kaka

Bohovské téma drog a příběh kde se mihne i ten nejpovolanější z nejpovolanějších - látka jak stvořená pro epický, nebo alespoň hodnotný film. Proto je velká škoda, že The infiltrator vypadá spíše než prvotřídní pecka jako hrdý zástupce rohových dvd půjčoven, kterého si budou půjčovat jen skalní fandové žánru. Mít to lepší layout, kultivovanější, epičtější zpracování a ostřejší tempo, určitě by to bylo mnohem zábavnější. O chlup lepší, než ultraprůser Black Mass, ale z dost podobného těsta s podobnými neduhy. ()

Maynard.

Hmm, tak za tenhle tejden již druhej film z drogovýho prostředí, byl to holt pořádně drogovej tejden :o). Tentokrát z pohledu infiltrátora neboli přísně utajenýho policajta, kterej se nenápadně dostal k těm skoro nějvyšším panáčkům v týhlené né zrovna bezpečný branži. Jako, asi sem už viděl film s podobným příběhem, ale nic, co by mi utkvělo v paměti. Zajímavý na tomhle určitě je to, že je to natočený podle pravdy, i když co dneska není podle pravdy :o). No, Dr.Strange nebo Dead Pool asi nee :o). Rozhodně mi tady chybělo napětí, páč tady byly momenty, kdy by se mi uplně chtělo bejt napjatej, ale nebyl sem ani vlastně na chvíli. Taky by se mi asi víc líbila nějaká stajlová hudba, kterou sem tam taky poměrně dost postrádal. Stejnak to ale muselo bejt o nervy žít dvojí život a neustále se strachovat, jestli tě někdo nepráskne nebo někdo nepozná. Na konci filmu všechno vlastně dobře dopadlo, takže nuda :o). No a teď to chce od drogových kartelů odpočinek :o) ()

Spiker01

Bryan Cranston s dobrým režijním vedením uhraje všecko. Už po prvním plakátu, kde vypadá jako Stan Lee, jsem očekával utajenou pecku, ke které se mnoho lidí nedostane a musim říct, že už kvůli závěrečnému mega bustu a sličné Diane Kruger to rozhodně stojí za to vidět. Nebezpečně se film opírá o téma Narcos, ale don Pablo se tu naštěstí jenom mihne a Infiltrátor tak stojí na vlastních nohou. O to víc mě to ale láká s blížící se třetí řadou pustit i do onoho seriálu. ()

• Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)
  • Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)
  • Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)