Neobyčejný milostný příběh krásné dívky a nečekaně citlivého nemrtvého rozpoutá řetězec událostí, které mohou změnit celý svět. (oficiálny text distribútora)

TedGeorge

Velmi sympatická romantika z velmi netypického prostředí. Když sem viděl synopsi a později trailer, tak sem nevěřil, že by to mohlo fungovat. A ono to fungovalo, a to dokonce výborně. Teresa Palmer nebyla nikdy sympatičtější, Nicholas Hoult se v týhle roli vyloženě našel (muhehe) a Malkovich je prostě Malkovich. Skvělej soundtrack ! ()

viperblade

Zhlédnuto v kině. Warm Bodies je film, na který jsem se poměrně těšil a říkal jsem si, že to vypadá na super oddychovou komedii s Teresou Palmer v hlavní roli a taky podle traileru to vypadalo na film, u kterého se fakt zasměju. Ani ve snu by mě ale nenapadlo, že se u filmu nezasměju tak, jak jsem čekal, ale že mi to bude jedno, protože mě upřímně bude zajímat, co bude dál. Vynikající hlášky a opravdu povedená variace na Romea a Julii (došlo mi to až při balkónové scéně), kteří mají trošku více starostí, než jejich předlohy (to víte, zombie apokalypsa není žádná sranda. Nebo jo?) Navíc Nicholas Hoult a Teresa Palmer mezi sebou mají tu chemii. Zkrátka a dobře, na film jsem šel jen jako na oddychovku, dostalo se mi mnohem, mnohem víc a já nemám důvod filmu srážet ani jedno procento. Už se těším, až si tuhle netradiční romantiku dám znovu. 100 %. ()

Falko

Mnohi budu Warm Bodies porovnavat prave s Twilight, ale Twilight sa stal pre mnohych az tak nenavidenym teenie pokracovanim, ze si nemyslim, ze by tento film siel az tak uplne rovnakym smerom. Z mnohych filmov pozname zive zombie mrtvoly ako nelutostne tvory, ktore radi zeru ludske mäso, ale tuto sa mlady zombiek zalubi do dievcata Julie a namiesto toho, aby si na nej pochutnal, ju radsej zachrani a tymto to vsetko este len zacne. Nejako sa z neho zacne postupne stavat clovek. Lenze je tu aj chladnokrvny John Malkovich, ktory rad zombiekov zabija, takze romanticku zapletku a napinavy zvysok s nadychom komedie si viete asi domysliet. Netreba sa zamyslat nad tym, co tu je a nie je logicke, ale je to celkom originalny scenar a ako rozpravka to posobi celkom fajn. _________ Nicholas Hoult - (R) +++ Teresa Palmer - (Julie) +++ Analeigh Tipton - (Nora) +++ Rob Corddry - (M) +++ Dave Franco - (Perry) +++ John Malkovich - (Grigio) +++ Cory Hardrict - (Kevin) +++ (Videl v nemeckom kine 26.02.2013) +++ ()

verbal

Pravá láska už dokáže nejen ztopořit homoupíra a rozčvachtat mimozemskou tasemnici, ale nově i zastavit nekrózu a rozpohybovat rigor mortis! A tak se odpudivý zombí hošík zamiluje do své večeře a já jen čekal, kdy ji začne torpédovat svým hnijícím egem a zanechá v ní při troše fantazie i kus sebe. Nezačal, a tak tu máme další MTV červenou knihovnu jako vystřiženou z péra paní Majerové, které ovšem nelze upřít pár originálních vychytávek a trochu opravdové nadsázky, jež ji kapku povytáhly z úplného dna žumpy. Ale i tak se děsím, co ještě bude schopen nějaký "inventivní" autor v novodobé pubertální eufórii zamilovávání se do hororových potvor vyplodit! Například jsme tu ještě neměli šukání fešáckého ducha poďobanou, otylou blondýnou nebo milostný kosočtverec náctiletého lůzra, víly Zuběnky, citově vyprahlého Leprechauna a Vetřelčí matky!! ()

heyda

Strašně milý film a jedno z největších překvapení, co se zombie žánru týče. Romance z post-apokalyptického světa plného zombíků se přece jen tak nevidí, ne? Je pravda, že 80% filmu dělá parádní hudba a krásná Terezka Palmerovic, ale to přece nevadí. Rozhodně jeden z těch povedených filmů pro mladé, který zahřeje u srdce, takže 4 hvězdy jsou z mé strany zasloužené. ()

• Vedle hlavních postav jsou na Shakespearově hře "Romeo a Julie" založeny i další postavy příběhu. Perry (Dave Franco) odkazuje na Parise a M/Marcus (Rob Corddry) na Merkucia. (pajik)
  • Napád na podobný námět měl i Ray William Johnson z pořadu =3 (od r. 2009) a jeho tým pro svůj Youtube kanál "Your Favourite Martian". Uskupení složilo píseň "Zombie Love Song" o zamilovaném zombie, co se snaží získat srdce živé dívky. Zajímavé je, že postava Rayova zombie je oblečena úplně stejně jako "R", tedy jeany a červenou mokinu. (ČSFD)
  • Postava Nory bola pôvodne napísaná pre herečku s hnedou kožou a polovičnú Etiópčanku, ale namiesto toho sa režisér rozhodol pre kaukazskú Analeigh Tipton. (Crybaby)