Původně se měli zúčastnit hudebního festivalu v nedalekém lese. Ale na scéně se objevil krvelačný záhadný tvor... Dějištěm filmu je Deadwood, malé městečko v Jižní Dakotě nedaleko slavného Mount Rushmore. Místní DJ Harley Henderson se mu rozhodl vdechnout nový život, a proto se snaží o zorganizování retro festivalu, který by navštívili lidé ze širokého okolí. Aby měli kde pozvaní hosté účinkovat, musí postavit obrovské jeviště, kterému má za oběť padnout nedaleký les. Enter Simon, environmentální aktivista a bývalý hudební producent v jedné osobě, se však na to nehodlá dívat se založenýma rukama a postaví se do tvrdé opozice vůči Henderson. Brzy však musí nechat spory stranou, protože na scéně se objeví bytost sice bez zájmu o nejvýznamnější místní hudební událost posledního století, ale o to s větším zájmem o samotné aktéry akce. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Spojení nechvalně známých společností Asylum a SyFy neznamenalo nic jiného, než že nás čeká další céčková podívaná určená jen pro opravdu otrlé jedince. Už jsem od nich viděl hodně bizarních produktů, ale tento řadím mezi ty nejméně poživatelné. Většinou se snažím na céčkových filmech najít i nějaké to pozitivum, ale tady to bylo téměř nemožné. Po krk zabořený v těch nejsmradlavějších sračkách bych tentokrát dokázal vyzdvihnout snad jen přítomnost zpěváka Alice Cooper a jeho krátké působení v tomto paskvilu. On jediný totiž snese přísnější metr, vše ostatní byla vyložená katastrofa. Nevím, odkud Asylum vyhrabalo tým, který měl na starosti vizuální a speciální efekty, ale zřejmě se byli před natáčením podívat na pracovní úřad a po cestě posbírali ještě několik pochybných existencí přímo na ulici, které obsadili do tohoto paskvilu coby „herce“. CGI efekty (zvláště pak ty nejlacinější) jsou vždy největším zlem u podobných filmů s mrzkým rozpočtem. Většinou se tak vždy snažím ocenit alespoň pěknou přírodu, kde se natáčelo, jenže v tomto případě jsem tvrdě narazil i zde. Na digitální monstra, vrtulníky a cákance krve jsem si už zvykl, ale tady bylo digitální snad úplně všechno (voda, stromy a dokonce i lidi). Zvláště pak při scénách kdy Bigfoot zabíjel, jsem se musel chytat za hlavu asi nejvíce. Jeho směšné zadupávání obětí či uhryzávání hlav vypadalo naprosto nereálně a navíc se neustále opakovalo. O pořádnou hororovou atmosféru tu tak divák nezavadí ani omylem, ale to je vám asi už jasné. Občas sice dojde na několik humorných situací, ale ani ty vám nějak závratně nezlepší jinak značně pokleslou náladu. 10% ()

Phobia

Posledních 5 dní prožívám zajímavé období střevní chřipky či jakési podobné sračkonely, proto naprosto přesně vím, kde tvůrci tohoto (ehm) filmu nalezli inspiraci. Opravdu děsivý horor. Nemůžu se však rozhodnout, zda byl nejděsivější (ehm) scénář plný humorných scén a nejapných dialogů, (ne)herecké (ehm) výkony, nebo pičítačový Donkey Kong a další vizuální (ehm) efekty. Div jsem se smíchy neposrala... no... párkrát jo, přiznávám. Možná ochotnická komediálnost Bigfucka, vlastně Bigfoota, byla zcela záměrná a já to prostě nepostřehla, ale pochopte, bolí mě břicho a prdel, mám teď se smyslem pro humor trochu problém. Tohle mělo zůstat v oné žumpě, odkud se to vynořilo. Přesto dávám 10% za fakt, že jsem chvílemi úžasem zapomínala na svá mrzká střeva. ()

Ydrosten

Na kanále UNIVERSAL, se to vysílalo dne 1.4.2013 Možná to byl apríl, možná ne. Bohužel to sledovala moje drahá polovička která se u toho bavila asi po svém. Vzdal sem to a i přes nepříznivé počasí jsem vyrazil na procházku se psem. triky nestály za nic a příběh ( po třičtvrtě hodině ) sem nepochopil vůbec. Odpad dávám velice nerad, už jen proto že své příznivce si film asi nejde ( minimálně 4 si už našel ) Dám proto 1 hvězdu ( za Alice Coopera ) ()

drankeryth

Bratranec Kinga Konga, tak vyzeral Bigfoot vyzorovo, len bol o nieco mensi:) Od filmu som vobec nic necakal prevratneho a aj tak bolo. Bigfootove hromove utekanie mi po case liezlo na nervy, ale aspon sa cinil naokolo a docela casto ukazovali krvilacne akcie na nevinnych ludi, ale bez krvi. V Bigfootovej zalube patrilo odhryzavanie ludskych hlav, ktore zjedol a zvysok tela vzdy odhodil. Nepochopil som preco. Pochybujem, ze sa z toho najedol:) O hereckych vykonoch by som pomlcal, pretoze ich herecke podanie sa rovnalo k mentalne postihnutym ludom a aj ty su inteligentnejsi, ako zmienovani herci. Hlavne ta blondava, hystericka zenska, ktora sa pridala k zachrane Bigfoota. Nakoniec na to doplatila a milucky Bigfootik ju zaslapil, ako zvysok cigarety. Pocitacove triky boli slabe, ale uz som videl aj horsie. Film by ma vobec nebavil, ale vsetko to zachranilo pocetne mnozstvo akcii, aj ked tie tiez nevyzerali profesionalne. Film ma prijemne pobavil ako komedia s Bigfootom na cele, ktory z toho bol najlepsi. Co ma najviac z filmu potesilo bolo skoncovanie s hlavnymi hrdinami, ktorym este na pocest urobili sochy, ze ich vraj zachranili pred Bigfootom. Ja som film dobre sledoval, ale oni nemali nic spolocne zo zabitim Bigfoota. Vsetku spinavu pracu urobili bojove stihacky, ktore ho zabili. Takze by som odporucal sochy znicit a pouzit ich na nieco uzitocnejsie:) ()

Omnibus

"Laciný brak? Už je to tak. Hvězdy pro Alici, rockovou dračici :-)" Hodně špatný brak, dokonce i na Asylum. Odpad jako vyšitý. Ale té chudince holce, na které se příroda tak vyřádila (slovy Barnabase Collinse: "Ošklivější ženu jsem v životě neviděl!"), to prostě nemůžu udělat. Dvě hvězdičky nejen za tento filmový štěk, ale i za její celoživotní hororový shock rock a poděkování za odvahu, s jakou strčila čumáček do téhle DĚSIVÉ, rádoby hororové Asylum sračky. A samozřejmě i za scénu s Bigfootem, vynořivším se z lesa za jevištěm, ječícími diváky a Cooperem myslícím si, že ječí nadšením kvůli němu :-). ()