Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

SOLOM.

Na krátkometrážní počin je to vážně hodně slušné dílo. Efekty i bojové scény jsou působivé – záporáci jak mají být - samozřejmě nesmí chybět a i vytvořená atmosféra nebyla vůbec špatná. Takže já v tomto případě dávám palec nahoru. Udělalo to na mně docela dojem a lepší nadprůměr si tento short prostě zaslouží. Rozhodně je lepší než druhý celovečerní film (Mortal Kombat 2)… ()

stOKYi

Ak celovečerák bude na tento štýl ( ak sa nájde producent) to znamená, zobrazenie toho temného sveta, zameranie sa na vlastnosti postáv a ich charakter a doplnené o super atmosféru a občas dáka bitka ( nepreháňať, všetkého veľa škodí) , tak to bude pre mňa jedna veľká parádička :) . Presne ako v tomto 8 min. videjku . www.videacesky.cz/kratke-filmy/novy-mortal-kombat - komplet z titulkama :-P ()

Parm1

Pamatuju si každou z těch postav. Chlápka, co mrazí ostatní lidi a dalšího, co mu něco leze z ruky. Jackse, který si nechal udělat posilovače svalů, to jsem opravdu miloval. A po tolika letech tyhle postavy znovu ožívají. A já věřím, že to nezůstane jen u krátkého filmu a seriálu, ale že obrození bude dokonalé. ()

GordonCZ

Hmm, co si o tomto počinu myslet... Nemůžu si pomoct, ale mám z tohoto snímku dost rozpolcené pocity. Samotná snaha předělat MK do realističtější podoby není vůbec špatný nápad. Na druhou stranu, ve výsledku se do necelých osmi minut realističtěji působící MK vtěsnat nedá. Buď za tu dobu vykreslíte realismus, nebo MK. Oboje se stihnout nedá. A toto dílko rozhodně není MK, ale jakýsi krimi "film noir", což samozřejmě s MK univerzem nemá nic společného. Navíc lze jen těžko odpustit fatální faktickou chybu, protože zabít Johnyho Cage ve filmu, který má být prequelem k MK turnaji (na němž Cage samozřejmě nechybí) je už hodně za hranicí pochopitelnosti. ()

C0r0ner

Kéž by v podobném duchu vznikl celovečerák - tedy remake původního filmu. Tancharoen s Uziel dokázali na pouhých osmi minutách zahřát srdce všech fanoušků MK a Tekkenu a vytvořili parádní kraťas, který je protknut úžasnou atmosférou, kterou jsem, přiznám se, vážně nečekal. Budu držet palce se vznikem filmu. 90% ()

• Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (viac)