Kdo přežije, je vítěz. A pro Arnolda Schwarzeneggra, který se marně snaží uprchnout z vězení a dokázat svou nevinu, navíc získaná svoboda. Nejdříve ale musí v podivně kruté televizní show porazit nelítostné gladiátory... (oficiálny text distribútora)

Morien

-"Panebože." -"To nebude bůh." Nesnáším, když se koukám na, sice béčkový, film, který pojednává o zmanipulovatelnosti lidí televizí, a do toho mi běhají upoutávky televizní stanice, co to vysílá, na nějakou posranou reality show, kterou začnou vysílat za šedesát hodin dvacet minut. Šedesát hodin deset minut. Šedesát hodin! Padesát devět hodin padesát minut! ()

Falko

Nezda sa mi tento film az tak zly, aby si zasluzil az tolko vela nizkych hodnoteni na CSFD. Myslel som si, ze ked si tento film zopakujem priblizne po 15-tich rokoch, ze budem o dost sklamany, ale nie je to pravda. Bavilo ma to rovnako a bolo pre mna zaujimave divat sa na ludi - divakov brutalnej show, ktori sa tak lahko daju zmanipulovat tym, co im televizia ukaze. Jasne, ze taky PREDATOR, ktory bol natoceny v tom istom roku je 100x lepsi, ale to by som zase neporovnaval. Urcite sa v tomto filme da najst vela chyb, ale bavilo ma to, takze tak trosku na protest davam tomuto filmu 4 hviezdicky... 09.01.2011 ________ Arnold Schwarzenegger - (Ben Richards) +++ Maria Conchita Alonso - (Amber Mendez) +++ Yaphet Kotto - (William Laughlin) +++ Jim Brown - (Fireball) +++ Jesse Ventura - (Kapitán Freedom) +++ Erland van Lidth - (Dynamo) +++ Produkcia: Rob Cohen +++ Hudba: Harold Faltermeyer +++ ()

Wacoslav1

Musel jsem přehodnotit, protože i když za svých mladých let jsem tenhle film úplně nemiloval, tak co bych dneska za takovejhle film dal. Zřejmě zakladatel všech těch reality show akčňáků kterých už od vzniku tohoto filmu bylo taky natočeno bezpočet, ale žádný se kvalitou tomuhle snímku nevyrovná. Jasně pár much se tu najde. Arnold ještě pořád v týhle době nebyl kdo ví jakej herec, ale zase tady má ten drsnej, vražednej pohled z prvního Terminátora kterej jsem na něm vždycky žral. Takže na opakovaný shlédnutý poctivý čtyři hvězdice.80% ()

MM_Ramone

Voľakedy dávno to bol jeden z mojich najobľúbenejších filmov. Nabúšený Arnold Schwarzenegger musí prchať pred profesionálnymi zabijákmi. Fireball, kapitán Freedom, Buzzsaw, Subzero a Dynamo. Jeden nebezpečnejší ako druhý, ale samozrejme, že Arnie im všetkým nakope prdele a zakrúti krkom. To všetko pre pobavenie krvychtivých divákov zvrhlej reality show "Running Man". Klasická akčná sci-fi z osemdesitých rokov. Tvorcovia tohto snímku si nápad o extrémne násilnej televíznej show a tiež aj názov vypožičali z románu Stephena Kinga, ktorý napísal v roku 1982 pod pseudonymom Richard Bachman. V ostatných aspektoch sa však film od knihy diametrálne odlišuje. *** ()

forsberg

Running Man je vtipný film o tom, že pro diváka Vyvolených může výraz "reality show " dostat úplně nový rozměr a kde Arnold Schwarzenegger směřuje k happyendu stylem běžím-mlátím-sem tam vraždím-běžím-mlátím oděn do veselého oblečku, v kterém ze všeho nejvíc připomíná bojácnou spermii Woodyho Allana. ()

• Když Rob Cohen kupoval práva k novele Richarda Bachmana „Running Man“, neměl ani tušení, že Bachman byl vlastně pseudonym pro Stephena Kinga. (Chatterer)

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů

12.04.2024

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto

16.03.2021

Ve věku 81 let zemřel na Filipínách americký herec Yaphet Kotto. Informaci prostřednictvím sociálních médií zveřejnila jeho žena Tessie Sinahon a později ji potvrdil i hercův agent Ryan Goldhar.… (viac)

Edgar Wright a nová adaptace Běžícího muže

Edgar Wright a nová adaptace Běžícího muže

20.02.2021

Přichází dobré zprávy pro fanoušky filmů na motivy literární tvorby Stephena Kinga. Studio Paramount Pictures právě jedná s režisérem Edgarem Wrightem (Baby Driver, Soumrak mrtvých) o spolupráci na… (viac)