Zbrusu nový a čerstvý kousek ze série Prci, prci, prcičky je tu! Čeká vás sexy dovádění, žhavé dívky a nespoutaná zábava, s jakou jste se dosud nesetkali! Rob, Nathan a Lube jsou kamarádi ze střední školy odhodlaní užít si s dívkami svých snů. Ve školní knihovně náhodně objevují legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou napsali bývalí studenti, ale několik chybějících stran způsobuje, že si každý z nich užije zábavu, kterou opravdu nečekal! (oficiálny text distribútora)

WolfR

Zatím poslední díl série Prci, prci, prcičky. Vidíme zde novou partu herců, která mi přijde dost nesympatická, včetně nového Stiflera. Příběh naprosto kopíruje první díl původních “prciček“, což je špatně! Tvůrci se pokusili natočit film skoro stejný jako první díl, avšak v novém kabátě, což se jim hrubě nepovedlo. Sice jsem se pár vtipům a momentům zasmál, ale to je vše. Jo a chtěl, bych ještě vědět, kde se konají takové mejdany jako v tomto filmu. Je tam plno pití a holek, které se vyspí s každým na požádání, a taky mají všechny naprosto dokonalé tvary a křivky. 1 hvězda. Víc si tento kousek trapnějšího rázu určitě nezaslouží. ()

Hrabka

Nebýt některých megatrapných scén (stará kurva, sob), tak by to byla jen hloupá teen komedie, na kterou se dá dívat. Ale některé scény jsou vážně úplně odporné a antivtipné. Nechápu, co si jako autoři myslí, tomu se snad ani Amík nemůže zasmát. Naopak pár věcí se ve filmu povedlo, některé scény fajn, hlavně ona posvátná kniha z prvních dílů přináší příjemné provázání s nejlepšími díly Prciček. Herci nic moc, ale co bychom taky chtěli. Holky pěkné a některé dokonce i přirozeně pěkné. Film měl potenciál na to, aby překonal předchozí dva nejmarnější díly, ale nakonec to dopadlo téměř podobně. 40% ()

IQ Tiqe

Narovinu - kdo si pustí nevím už kolikátý film s nálepkou "American Pie" určitě nečeká žádný inteligentní humor, ale plno sexu a primitivní zábavy, a doufá, že bude mít alespoň jakou takous úroveň, která ho upřímně pobaví, a nebude se cítit trapně. To bezpochyby spolňovaly 1, 2 a dejme tomu i 3 American Pie. Dál už se jen kopíruje značka, což by se dalo přežít, kdyby se tvůrci nepokoušeli vytvořit kopii Stiflera, to fakt nejde a působí to dost směšně. Ale i tak, v rámci možností jsem se zasmál, byť to nebyl žádný zázrak. ()

VasaX

Svým způsobem je to dobré. Tvůrci si uvědomili, že po druhém díle se veškerá originalita a drive vytratili, a myslím si, že se z toho nesnaží dělat něco víc. Film svými ambicemi tudíž nesahá nikam výš, než na video distribuci, což je dobře, protože to je tak zhruba vrchol jeho kvalit. Inspirace průbojnějšími komediemi je místy očividná, přinejmenším při tvorbě archetypů postav (jak hlavních, tak vedlejších). Jen teda nevím, co je to za high school, když většina (nejen slečen) vypadá, že by klidně mohli dělat PhD (naštěstí to jiným než fyzickým projevem ihned vyvrátí). Straight-to-video produkce má strop u tří hvězdiček (čest pomalu kultovním výjimkám), takže mé dvě hvězdičky jsou na poměry přízemních a výplachových komedií celkem dobré hodnocení. I když jedna hvězdička je přinejmenším za to, že se ve filmu překvapivě objevuje naprosté minimum nechutného (aka fekálního) humoru, a když už, tak je dobře podaný. Alespoň že tak. ()

ywo666

Prcičky sú moja slabina. The book of love nie až také zlé ako sa tu píše. Je tu niekoľko vtipných situácií, divoké party (ktoré v USA v skutočnosti neexistujú) a pekné baby, ktoré ukážu vcelku dosť. Ak niekto čakáte viac, tak ste naivný. Je pravda, že prvým dvom dielom sa to nevyrovná a ani ma to tak príjemne nešokovalo ako (neočakávaný) super masaker, ktorý posunie pojmy prsia a sprostosti vo filme o taký kus, ale rozhodne to neurazilo. Ak nemáte radi žáner ako taký tak vám to nič nedá, ale ak si viete vychutnať teen komédiu zo všetkými klišé, ktoré viete, že tam budú a keď tam sú tak ich odignorujete, tak vám prci 7 poskytne obstojnu zabavu. Rozhodne lepšie ako 4 možno na úrovni 3 alebo 5. Pripájam sa k kritike Stiflera, ktorého hral úplný čurák. To bola vždy zaujímavá postva. I keď Dwight my tiež nebol nejak sympatický ale časom som si na neho zvykol. Dufám že niekedy natočia 8 a že vymyslia niečo, čo bude lepšie ako book of love. ()

• Natáčelo se ve Vancouveru v Kanadě. Škola East Great Falls je Centennial Secondary School v Coquitlamu a lanovka na horách je lanovka na Grouse Mountain severně od Vancouveru. (Cheeker)
  • Dievčatá majú tričká s nápisom Blazers - je to hokejový tým Oklahoma City Blazers. (Dzusta)
  • Ve filmu zazní písnička Dance Dance (2005) od skupiny Fall Out Boy z alba „From Under The Cork Tree“. (wesi96)