Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiálny text distribútora)

zipacna

Pro mě, se tahle komedie stala v poslední době asi tou nejzábavnější teenage komediií, co jsem viděl. I když se ke mě dostala až s tak velkým spožděním (2009), dost jsem se u ní nasmál, a některé scény jsem si přehrával ještě jednou. Až na scénu s varletem, kdy se můj obličej dostával do prapodivných dimenzí, se mi humor líbil. Nevím, proč je film na tom tak špatně jak je (nyní má jen 54%). ()

IQ Tiqe

Ne, že bych se nezasmál, ne že by mi hudba nepřipomínala American Pie, ale na můj vkus zde bylo až moc rádobyvtipných (trapných) scén. Navíc hlavní hrdina mi byl do začátku nesympatický. Oproti tomu Shannon Elizabeth vypadala daleko sympatičtěji než v American Pie. Kdybych si jako měřítko pro srovnání vybral byť jen American Pie III, Tomcats by zaručeně prohráli. ()

demovka

Viděla jsem kocoury mokrát a klidně se na ně podívám znovu. Má to jednoduchý důvod. Bavím se u toho a směju se. Vemte si většinu amerických rádoby komedií a zavzpomínejte, zda jste se smáli či alespoň usmívali. Moc ne, že? Já tedy jsem se u většiny amerických "komedií" nesmála. Jerryho životní příhody mě rozesmáli. Veškeré snahy postavám věřím. Myslím, že tři hlavní mužští hrdinové byli dobří (Jake, Horatio, Jerry), hlavně Jake Busey je perfektní. Zápletka nepatří mezi ty nejdokonalejší. Ale věřím v partu dospívajících chlapů, kteří drží při sobě a v podstatě se bojí vsptoupit do života, bojí se odpovědnosti a to je stmeluje. Ta myšlenka je pravdivá. Děj je předvidatelný a některé sekvence, záběry přiliš gagové - situačně komické. Pobavily mě i záběry navíc, které jsem viděla po filmu. Takže i ty přehnané mi prostě k filmu sedly. Postava rusovlásky je dokonalá a postava manželky lékaře taktéž. Policejní záběry mohli být natočeny dokonaleji, způsobem natočení vybočují. ()

Anthony

Hlavní postava potřebuje zajistit, aby se jeho kamarád oženil, protože pak získá peníze určené poslednímu svobodnému. Má na to měsíc, pak bude peníze potřebovat opravdu nutně - dluží totiž nesmlouvavému řediteli kasina. Tato jednoduchoučká zápletka je prošpikovaná mnoha gagy hlavně z oblasti sexu. Jejich úroveň je dost kolísavá. Docela jdou citace z filmů (MI2, Americká krása) a ještě pár dalších scén je obstojných, u dost scén jsem zase nevěděl proč se smát, ale věděl jsem, že bych se dle autorů smát měl. A občas jsem se pobavil docela dobře: když jsem zjistil jaká tři slovíčka chtějí ženy (některé) slyšet nebo při scéně s amputovaným varletem. ()

Playman

Ačkoliv se jedná o film působící v žánru "teenage komedie". Některé jeho prvky se mi zdáli velice originální a vtipné. A pakt o tom - kdo zůstane poslední svobodný - získá prachy z fondu do kterého partička 5-ti lidí každý měsíc přidává prachy také ujde. Jenže problém je v tom, že je to právě ta teenage komedie, tudíž film disponující jednoduchých primitivním dějem, místami tupými dialogy. A hlavně nepřesvědčivými hereckými výkony. Průměr. ()

• The New York Times k filmu napsal: "Film je náruživě vulgární, ale ne mimořádně zábavný, zejména proto tak často postrádá rozdíl mezi vyspělým humorem a humorem drsným." (R.K.)