Na najdesivejšie veci, ktoré môžu človeka postretnúť si Greg (Ben Stiller) vďaka svojmu svokrovi Jackovi (Robert De Niro) – bývalému agentovi tajnej polície už zvykol. Prežil fázu zoznamovania, svadobných príprav aj vzájomného stretnutia svojich rodičov  so svokrovcami. V tretej časti sa schyľuje k veľkému tresku – Greg sa chce stať neformálnou hlavou rodinného klanu, čomu sa Jack pochopiteľne bráni. Greg si je vedomý, že ako zdravotná sestra nezarobí toľko, koľko by si jeho žena Pam (Teri Polo) a dvojčatá zaslúžili. Začne preto pracovať v jednej farmaceutickej firme, čo prebudí radary podozrievavého svokra. Okrem toho sa do všetkého zamotá bývalý priateľ Pam a práve to spustí reťazec katastrofálnych situácií... (TV Markíza)

B!shop

Prvni dva dily byly solidni komedie, tohle uz ne. Par focker hlasek, nejaka ta parodie znamyho filmu a trochu dohadovani mezi Stillerem a De Nirem obcas pobavi, ale to je tak vsechno. Vetsina foru uz tu byla, pribeh je tak trochu o nicem, tvurci proste jen vzali znamy postavy a nechali je saskovat. Herci sice nejsou spatny, ale nejvic stejne pobavi vedlejsi role, zlita Jessica Alba a vidlackej Keitel. Pro me proste zklamani, ne ze bych se vylozene nudil, ale ani jsem se moc nezasmal. Slabsi 3*. ()

Goldbeater

Po prvních dvou dílech je to trochu předvídatelné pokračování. Tedy podle šablony - Greg udělá hloupost, Jack mu to vyčítá a nakonec se zase usmíří. Tentokrát tu ale máme nové lidi (pomalu k ničemu, když všechno obstarávají staří známí. Proč tu byl např. Harvey Keitel v naprosto epizodní roli, to nepochopím) a nové situace. Stejně už si však myslím, že tenhle díl se mírně naklání k parodii (čelisti v bazénku). No ale zasmál jsem se, to Little Fockers ještě jakš takš zachraňuje před propadem. ()

dopitak

Jak jsem při sledování filmu prohlásil: Chtěl bych být jeho scénáristou, a brát třeba polovinu platu, co on. Protože tohle bych prostě napsal levou zadní. Směs nesmyslů, fekálních vtípků a nepochopitelného megalomanství (k čemu má být zajímavé, že pětileté děti mají narozeninovou oslavu pojatou jako menší lokální pouť... apod). Nejvíc mě dožral konec, kdy Ben Stiller v tom pošahaném mixu (k čemu to celé?) mluví v originále - proč má "normální" hlas, zatímco "my" musíme poslouchat debilního Mahdala, který podobně jako Terš strojově odříkává všechno, co mu kdo napíše? ()

Jamal

Ani zlé, ani dobré. Takový průměr, jak v oblasti vtipů, tak povedených scén. Owen Wilson mi přišel jako by to odfláknul (možná za to může jeho nudný scénář -role). Nevím jestli to měla dohnat Jessica Alba, každopádně při jejích scénách se dalo alespoň na "něco" koukat. Jak tady padlo několikrát, fotři doplatili na povedené předchozí díly, ale i přes to všechno se na to dalo koukat a místy i pobavit. ()

StarsFan

Kdo tvrdí, že druhé pokračování situované kolem rodinky Fockerů a Byrnesů nestojí za nic, bude u třetího dílu pravděpodobně naprosto znechucen. Tahle zvláštně ztřeštěná rodinka už nemá moc co nabídnout, takže krom "vtipů" z traileru (zvracení, krev) nedokáže ve dvou hodinách nabídnout o moc víc než několik sexuálně laděných, komediálně pojatých (tedy to, že se jim zasmějete, je silně zpochybnitelné) scének na téma erekce či homosexualita. Pro mě zkrátka zklamání, které z propadliště jedné hvězdičky na poslední chvíli zachraňuje jen De Niro a jeho mise při objevování tajů internetu aneb ať žije Google, YouTube a remixy. ()

• Tržby ze severoamerických kin činily 279,3 milionu amerických dolarů, součet těch celosvětových dosáhl 522,7 mil. (NIRO)
  • Režisér předchozích dvou dílů Jay Roach neopustil rodinu úplně, stále se na trojce podílel alespoň jako producent. (Coldrex)

Jebalovi a Jebalčata

Jebalovi a Jebalčata

20.02.2009

Na nás nekoukejte, čsfd tenhle překlad „hravého“ původního jména nevymyslela. ;-) O pokračování „fotrovské“ série se mluví už léta. Aby ne, jednička při rozpočtu 55 miliónů vydělala celosvětově 330… (viac)