Zamilovaná černošská fotografka Theresa Jonesová zavolá z New Yorku rodičom, ktorí na predmestí New Jersey práve chystajú striebornú svadbu, že im príde predstaviť snúbenca Simona Greena. Keď sa do telefónu rozplýva, aký je to dobrý, šikovný a úspešný burzový maklér, zabudne sa zmieniť o jednej maličkosti - že Simon je beloch. A tak, keď sa potenciálny zať objaví na prahu, spôsobí skutočný šok. Navyše sa neuvedie práve oslnivo, a keď je nervózny, stáva sa nemotorným. Zatiaľ čo chápavá matka Marylin je tolerantná, otec Percy je zdesený. Podľa dcérinho chválospevu očakával dvojníka Denzela Washingtona, a namiesto neho má pred sebou nevydarenú paródiu Jima Carreyho. A pretože vždy chcel pre dcéru len to najlepšie, rozhodne sa nápadníka dôkladne preveriť. Simona preto čaká naozaj perný víkend. Percy zistí, že chlapec práve prišiel o prácu, čo sa snaží pred Theresou utajiť. Situácia sa ešte priostrí, keď chytí budúceho zaťa v kompromitujúcej situácii. A tak sa rozhodne urobiť všetko pre to, aby zasnúbenie zrušil a nezvaného kandidáta na ženícha svojej dcéry vyštval z rodiny. Jeho pokusy síce prinášajú ovocie a snúbenci sa po jeho poslednej podpásovke konečne pohádajú, na druhej strane však nečakane skomplikujú jeho vlastné manželstvo a potvrdia, že otecko nemusí mať vždy pravdu. Napokon sa otec Percy musí spojiť s nenávideným Simonom, aby spoločnými silami získali svoje drahé ale rozhnevané polovičky späť. Podarí sa im to? (TV JOJ)

T2

Rozpočet $35miliónovTržby USA $68,915,888Tržby Celosvetovo $101,866,030║ Na moje prekvapenie celkom zábavné a nie až tak otravné ako som pri obsadení Ashtona Kutchera čakal, Zoe Saldana je príjemný „pekný“ bonbónik na vyše. /60%/ ()

salamandrr

Tohle je náš budoucí zeť, nemá práci, je švorc a je bílej**** Zlato, řekla si jim, že sem..citlivý?..ne spíš...hodný?...ne myslim, že nemám pigment...co?!zastavte on je bílej!!!**** je Theresa mi zapomněla říct, že jste černoši, to je překvapení!**** Poslední dobou docela koukám na romantické komedie a i když je to vždy totéž, vždy mě to pobaví, takže tohle je průměr, kterému musím přičíst hvězdu za černobílou inovaci ()

Deimos

VHS/// Obsazení 8/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Efekty 8/10/// +Bernie Mac a Ashton Kutcher, příběh, charaktery postav -snad jen některé scény bohužel nejsou hnány do extrémů/// Hádej kdo? je velice příjemná romantická komedie s velkou dávkou inteligentního humoru, příjemných dialogů a fanatstických herců. Vůbec zde nehledejte fekální humor nebo nějakou trapnou scénu. Možná, že se nebudete trhat smíchy, ale určitě se dobře pobavíte. Film také přináší spustu narážek na černochy./// Celkem 78%/// ()

viperblade

V daném žánru nám to nenabízí cokoliv nového. Ten film je tak "precizně" natočen, že pokaždé uhodnete, co se stane za 10 minut. Proč tedy dávám VDH? (Velmi Dobré Hodnocení :-) Protože v některých momentech jsem se fakt nestíhal smát... a Bernie Mac (budiž mu země lehká), se v této roli našel. K tomu si připočtěte krásnou Zoe Saldanu, a vyjdou vám 3,5 *. Protože mám dobrou náladu, zaokrouhluji nahoru... P.S. Nejlepší část filmu byla, jak závodili na motokárách a do toho hrála písnička z Need For Speed Underground 2. Fakt super :-) ()

Buraking

Tato milá komedie mě velice potěšila a děj v ní rozhodně neváznul a kvůli hudbě,počtu vtipů a originální hlášek, řadím tento film mezi ty, na které se rozhodně rád podívám znovu. První půlka filmu byla na pět hvězd, následně sice tempo trošku uvadlo, ale i tak mě snímek nenechal chladným. Rozhodně na mě film Guess who zapůsobil..... ()

• Proč režisér natočil tento film? "Mám nádhernou 12ti letou dceru a jsem si jistý, že jednou přijde domů s nějakým litevským punk-rockovým bubeníkem, a říkal jsem si, že když udělám tenhle film, budu se moct vypořádat se svými problémy, než ten den nastane." (HappySmile)
  • Pracovní název filmu byl "The Dinner Party". (HappySmile)

Eddie Murphy je Norbit

Eddie Murphy je Norbit

14.05.2005

Rawson Marshall Thurber (na obr.), režisér mimoriadne úspešnej športovej komédie Vybíjaná, chce vo svojej pripravovanej snímke NORBIT zhasnutú hviezdu filmovej zábavy Eddieho Murphyho. Má stvárniť… (viac)