Panna Aquamarine

• Česko Mořská panna, Aquamarine (viac)

Dve nerozlučné priateľky Claire (Emma Robertsová) a Hailey (Joanna 'JoJo' Levesque) jedného dňa po silnej búrke objavia z mora vyplavenú morskú pannu Aquamarine (Sara Paxtonová), ktorá ušla pred svojím otcom, lebo ju chcel vydať za niekoho, koho nemiluje. Teraz mu chce dokázať, že láska existuje a na súši sa určite nájde niekto, kto ju bude milovať. A zdá sa, že sa tak stane, keď sa zoznámi s plavčíkom Raymondom (Jake McDorman). Nič však nejde tak, ako by si želala, hoci jej nové kamarátky jej nezištne pomáhajú... (TV JOJ)

jojto odpad!

Tu už prestáva každá sranda. Nejde o dej, či herecké výkony, skôr o ten odkaz pre tých, pre ktorých to je určené (asi tínedžerov). Ak ste slečny nešťastne zamilované, či už platonicky, alebo akože naostro, zájdite si do obchoďákov, ku kaderníkovy, prečítajte pár priblblých časákov a nezabudnite byť trapné, afektové a blbé pizdy! ()

nash.

Možná jsem ovlivně tím, že mě k filmu přitáhla spokojená dcera, ale ve své kategorii nenáročných prázdninových legrácek pro puberťáky to vůbec nebylo tak špatné jak jsem čekal. Jasně žádné velké filmové umění, žádné hluboké poselství lidstvu, a dokonce ani žádné velké ambice, ale prostě je zábavná jednohubka, která si milým způsobem utahuje z klasického disneyovského příběhu Ariely. Není to tak dobré jako třeba Královna ročníku (utahující si podobně ze Sněhurky), ale nenudilo. Občas pobavilo nějakou hláškou, občas vtípkem, občas karikovaným klišé. Na pohodové nedělní dopoledne s rodinou ideální. ()

MclaireM

Máme tu druhé H2O..Fakt bolo pre mna umenie dopozerať toto.."aquamarine" sa musí brať s nadhladom a to teda poriadnym hlavne pri priblblých scénkach ako "telefonovanie cez mušlu" a takýchto je tam strašne moc,neprajem skuknuť nikomu ani 10 ročným dievčatkám.Jedna hviezdička za celkom dobrý soundtrack a Jake McDormana:P ()

jondoe

Miestami vtipna, miestami trapna a v niektorych momentoch trosku aj originalna letna oddychovka pri ktorej sa par krat zasmejete. Na viac pozreti to urcite nie je ale jedno pozretie urcite neuskodi a ak budete na tento film dobre naladeny mozno si ho aj uzijete. Morske Panny predsa maju svoje caro:-))) ()

kajda.l

Jedna hvězda za to, že je to určené pro určitou diváckou skupinu(dívky 5-15let)..druhá hvězda za Emmu Roberts, která potvrzuje, že umí hrát(i v tomto), na tu holku budu postupně zaměřovat svou pozornost a hlídat každý další film, je to jeden z největších "náctiletých" talentů současnosti..film jako takový ponechávám bez komentáře. 50% ()

• Ve scéně, kde Hailey a Claire objeví Aquamarine v bazénu, Aquamarine řekne: „I`ve never been this close to a human before.“ Tuto stejnou větu řekla legendární Ariel v roce 1989 v pohádce Malá mořská víla. (Dlee)
  • Keď Cecilia s kamarátkami prenasledujú v aute Hailey, Claire a Aquamarine, nie sú za nimi v závese ani len 30 metrov. Takže je nemožné, aby ich dievčatá nepočuli. (martin1m2)