Muž jejích snů si má za pár dní brát její nejlepší kámošku. Maddie ale u starodávného kamene v Irsku vysloví velké přání a ráno se probudí jako jeho budoucí manželka. (Netflix)

Arsenal83

Kebyže si u nás objednáte escort a príde Lindsay Lohan, tak to nenazvete Irish Wish, ale diskont z Wishu. Ale v írskom ponímaní je Lindsay to najlepšie, čo tamojšie krásy ľudskej podstaty môžu ponúknuť, veľa nenavyberáte. Lohan potrebovala návrat, drogy a medikamenty šli hore a hoci sa to na jej tvári, hocijako už prekrytej vrstvou malty, dosť prejavilo, stále má na to, aby hrala to isté, stále tie neoriginálne rom-comy. Nič viac sa od filmu očakávať ani nedalo a obraz doby pekne dokumentuje fakt, že film sa stal v dobe vydania najsledovanejším na Netflixe. Na kvalitný predaj stačí aj slaboduchosť. ()

filipvrbik

Pro mě příjemné překvapení, mně se to moc líbilo... Jediná škoda, že je to strašně předvídatelné, a Lindsay Lohan už je stařena (alespoň na nevěstu).. Ne jako vážně moc hezká romantická komedie, vtipná, milá se sympatickými herci v nádherném irském prostředí.. Do kin šlo poslední dobou spousta mnohem horších počinů, zatím asi nejlepší letošní film od Netflixu. Role Jane Seymour super vtipná a ten fantasy prvek tomu rozhodně přispěl a nemá to ten klasický happyend, ale spíš otevřený konec, a to je super...80% ()

Tsuki

Konečně nějaká sympatická nová romance s Lindsay Lohan, která má obstojný námět a scénář. Úroveň je rozhodně lepší než o dva roky starší Falling for Christmas, které bylo takovým lehce rozpačitým vánočním kýčem… Irish Wish je oproti tomu o něco méně stereotypní, má docela zábavnou zápletku a navrch dobré mužské obsazení (oběma hlavním hercům role hezky padly). Není to sice filmová pecka, která by nadchnula jako některé staré „klasiky“ s Lindsay, ale myslím si, že v rámci žánru tento film ani nefanoušky neurazí. ~(3,9)~ ()

AndreyCSFD

Prostě Rosamulde Pilcher - nic víc, nic míň. Přitroublá romantika s krásnými irskými exteriéry, přezrálou Lindsey Lohan a dospělým Eragonem. Příběh je prostinký a samozřejmě nesmí chybět osudové setkání s osudovou láskou. Je to v Irsku takže si připište déšť, veselou hospodu a taneček obou hrdliček. Dvě hvězdy - mám slabost pro Irsko a ta hospoda vypadala fajn. ()

rikitiki

Takhle Irsko nevypadalo snad ani ve snech irských romantiků. Zelené svěží pažity, květiny, voda, vše zalité sluncem. V hospodě se bodrý hostinský jmenuje Murphy, šamgasti do jednoho nosí kostkované košile (bez nich by je asi do hospody nepustili) a ústřední rodina? Žije na zámku a tipněte si, jaké mají rodové jméno? Jasně, že Kennedyovi! K tomu se přimotá jedna divoženka v etnošatech. ____ Je to snad parodie? Bohužel ne. Lindsay v téhle přiboudlé romanťárně bez vtipu zjišťuje, že když se ti splní přání, možná zjistíš, že to nebylo to správné přání. Celá vyprávěnka je naivní a předvídatelná, což by v rámci žánru prošlo, kdyby byla aspoň vtipná. Nebo byl ústřední pár sexy, jenže těmhle dvěma to spolu zoufale neladí. Nebo nějaká zajímavá postava, tyhle jsou ale všechny střiženy podle ohrané šablony. SHRNUTÍ: Instantní irský svéráz po emericku. ()

• První film Lindsay Lohan (Maddie) natáčený v Irsku. Lindsay Lohan je ve skutečnosti poloviční Irka, protože rodina jejího otce Michaela Lohana pochází z irského Galway. (Johnny.ARN)
  • Když James (Ed Speleers) čte Paulovu (Alexander Vlahos) knihu, přejde na stránku s poděkováním. Stránka je plná chyb, přestože na posledním řádku stojí: „Edited by Madeline Kelly.“ Lze si také všimnout pravopisné chyby. Slovo „throughout“ je napsáno jako „thrughout“. Film poukazuje na to, že Madeline (Lindsay Lohan) upravovala Paulovu knihu několikrát.
    (Johnny.ARN)
  • Hlavné natáčanie filmu prebehlo v Dubline, Wicklowe a Westporte od 5. septembra do 14. októbra 2022. (Arsenal83)