Francky a Krimo snívajú o odchode z fádneho života na sídlisku. Miesto kam obaja túžia ísť je notoricky známe plážové letovisko Pattaya. Dostať sa na miesto, kde o ženy, alkohol a párty nie je núdza, je však pre dvoch flákačov , ktorí nemajú žiadne peniaze neľudská úloha. Rozhodnú sa preto, že prihlásia svojho suseda liliputa na majstrovský zápas liliputov v thaiboxe, ktorý sa odohráva práve v Pattayi. To však ešte netušia, že to, čo mala byť vysnívaná dovolenka a začiatok nového života sa stane najbláznivejším dobrodružstvom v ich živote. (Continental film)

Aljak

Už ten popis k filmu predpovedal, že to bude strašná blbosť. Ale v porovnaní s ostatnými filmami tohto žánru to bolo omnoho omnoho lepšie, a musím uznať že to predčilo moje očakávania, aj keď nie až tak jednoznačne. Dejová línia bola strašná zlátanina rôznorodých hlúpostí, ale aspoň sa na tom dalo slušne pobaviť a čo ma prekvapilo ešte viac bolo to, že väčšina klišé, na ktoré tam bol nábeh, sa napokon nekonali. Niektoré scénky a hlášky fakt nemali chybu, rovnako aj tie hlavné postavy. Takže celkovo nadpriemer hodný 3*. Btw. mesto Pattaya je inak strašná umelina (asi najumelejšie miesto v celom Thajsku), ale turisti to tam majú očividne radi (sexturizmus a morálne bahno je očividne dostatočným lákadlom). ()

kaylin

To si opravdu ještě někdo myslí, že tenhle formát pařby dovede opravdu nadchnout? Jasně, jsou zde scény, které se mi líbily, ale tak kdyby zde nebyla ani jedna vtipná scéna, asi je to dost tragické. Špatná parodie "Kickboxera" v závěru vyloženě nepotěšila, ale je dobře, že jsou starší filmy připomínány. Jsou lepší než tyhle nové. ()

Yancl

No jejda .. tohle byl zas jeden úlet, tentokrát z Francie. Stokrát viděná blbůstka v jiném kabátu, která si zakládá na ostřejším humoru a peprnějších scénách. Proč ne .. ale krom liliputů a hrstce vtipných scének nemá co moc nabídnout. Kdo si libuje v jednodušším humoru, je "Pattaya" klasickou jednohubkou na večer. [43%] ()

Petrson17

Pařba v Pattayi je klasická oddychovka, která neurazí a zároveň ničím nepřekvapí. Jedná se o klasické béčko, které ne přímo kopíruje oblíbené pařby ve Vegas, Bangkoku atd. Super na tom je, že to celkem rychle utíká a děj se zbytečně nenatahuje, takže riziko usnutí v kině až tak nehrozí. Párkrát jsem se i překvapivě a upřímně zasmál. Bezkonkurenční casting liliputů získává velký palec nahoru. ()

Yoshitsune odpad!

Tak tohle ne, tohle težce ne a jako vůbec, mám rád podobný zhovadilosti a očekával sem podobnou kalbu jako u filmu Přizdis*áči. Ale tady to je prostě o hovnech, o holkách co mají ptáka mezi nohama, zesměšňování tlustých lidí a lidí menšího vzrůstu, ke konci to ještě stačí vykrást Bloodsport a nebo Kickboxera. Ono se to, vám pokusí nalhat, že je tam nějaký ten příběh, ale neni, je to slepenec několika debilních událostí a né moc vtipných. Ve výsledku, sem se zasmál asi dvakrát, jo to co je v traileru, to je prostě vrchol filmu. Ke konci to stihne být ještě zoofilní a to už na mně bylo moc. ()

• Film má niekoľko podobných čŕt s filmom Kickboxer (1989), ako napríklad záporáka menom Tong-Po (Saïd Bogota), thajský box, spôsob tréningu, alebo legendárne zlomenie palmy či kopanie do betónového stĺpa. (Johnny.ARN)