Pandemonium

Poté, co si Nathan (Hugo Dillon) uvědomí, že zemřel na místě autonehody, sestupuje do hlubin pekla, kde je odsouzen zažít bolest mučených duší. (JasonCZ)

ricci.s

Francúzska fantazmagória na tému večného zatratenia. Úvod je vynikajúci, dokáže diváka navnadiť na prechádzku peklom, takže som si hovoril áno, toto bude horor pre mňa. Len potom sa to prehuplo na akýsi typ antológie, v ktorej sledujeme osudy ďalších mŕtvych počas ich života a radosť okamžite padla na dno. Príbeh o nesympatickom decku a jej mutantíkovi mi prišiel ešte ako tak zvládnutý, ale ten ďalší segment o debilnej matke a jej konverzačky s mŕtvou dcérou ma takmer unudili k smrti. Zachraňuje to démonická záverečná tretina. Celkovo zaujímavý film s fajn nápadom, avšak omnoho vyšším potenciálom. ()

EvilPhoEniX

Jak dopadl očekávaný francouzský horor Pandemonium ? Katastrofálně! Mě snad šálí zrak!Tady jsem si sliboval asi až moc velké věci. Čekal jsem zvrácenou procházku peklem s monstry narvanou Gore a střevama, bratříčka tureckého Baskin a nakopnutí letošní French Wave a dostal jsem echt ukecané drama, kde se kurva nestalo vůbec nic za celý film. Až posledních 10-15 minut se objeví poměrně zajímavé masky, ale to je fakt pozdě-Myslel jsem, že podpálím nervama stodolu( Teda ne že bych nějakou měl). Ani nevím, kdy mě naposledy něco tak nasralo, absolutně nezajímavá nuda, která má s hororem společné asi jako KFC s botama. Nakonec se z toho vyklubala antologie,která nemá silný dějový oblouk, nemůže se opřít o žádné zajímavé scény, scénař ani herce a o atmosféře ani nemluvím. Největší zklamání roku. 3/10. Jedna hvězda za závěr, druhá za toho mutanta s holčičkou, kteréj však nepředvedl opět nic. ()

SpeedyCZ

Dva muži se objeví na úzké horské silnici. Navzájem se představí jako Daniel a Nathan. Jak vyjde najevo, jsou oba mrtví, a následuje je cesta posmrtným životem. Postupně sledujeme Nathana, jak prochází hlouběji a hlouběji králičí norou, a mezitím sleduje příběhy jiných, jež zažívají své osobní peklo. O snímku jsem si nic nezjišťoval, o to více mě překvapilo, jaký bizár dorazil. Myšlenka je zajímavá, tvůrci ovšem mohli dát dohromady o něco lepší scénář a hlavně pořádný konec. Takhle to za mě stačí jen na lepší průměr. ()