Vo chvíli, kedy Maddie (Jennifer Lawrence) hrozí, že príde o rodičovský dom, objaví veľmi zvláštny inzerát: bohatí helikoptéroví rodičia hľadajú niekoho na "rande" s ich introvertným 19-ročným synom Percym, kým odíde na výšku. Na svoje veľké prekvapenie Maddie čoskoro zistí, že čudácky Percy vôbec nie je ľahký oriešok. (Itafilm)

bourec

Čekal jsem něco, co se nakonec na plátně neodehrálo. Ani rozzívená taškařice, ani bláznivá komedie, ani šílená romantika. To třetí hlavně proto, že ústřední dvojice k sobě minimálně pasovala. Ty další dvě se ale klidně mohli uskutečnit. Bohužel film působí nedotaženě, a jedinej přitažlivej článek je Jennifer. Trochu zklamání. 50%. ()

EvilPhoEniX

Velmi příjemná feel-good žánrovka jakých už moc v dnešní době nevzniká. Gene Stupnitsky mě rozsekal komedii Good Boys, kterou jsem viděl už 5x a řadím ji mezi top komedie posledních let, hezky tam těží z nevinnosti dětí, které řeší dospělácké věci. O trochu podobný přístup se snaží i zde, kde těží z nevinnosti nezkušeného chlapce, který se bojí téměř všeho a hlavně žen a není to sice taková jízda narvaná gagy a situačním humorem, sází se spíše na skvěle fungující chemii a překvapivě fungující vztahové drama, ale i v téhle poloze mi Stupnitsky sednul. Jennifer Lawrence je zde výborná, né jen že skvěle hraje, ale je správně HOT, a že se ukáže full frontal naked jsem fakt nečekal. Neznámý Andrew Barth Feldman hraje nezkušeného panice taktéž skvěle a věrohodně a líbila se mi i jeho postupná proměna. Scéna, kde Feldman zahraje na klavír v restauraci má i silné dojemné kouzlo. První půlka je vtipnější, druhá je spíše drama, ale je to fakt příjemná a kvalitní podívaná, kde jsem se ani na chvíli nenudil. Příjemné překvápko 75% ()

maddy

No Hard Feelings zastal niekde na pol ceste medzi R-kovou komédiou a good feeling, romantickým filmom a po celú stopáž sa nevie rozhodnúť akým filmov by vlastne chcel byť. Na R-kovú komédiu tu je pramálo skutočne Rkového, drsnejšieho alebo sexistického humoru a posledná polhodina kedy sa film odrazu pretaví do romantického filmu, kedy postavy začnú riešiť existenčné problémy a dávať si dohromady svoj život akosi neladí s predošlým dianím a po emočnej stránke ani nijako nefunguje. Navyše celé sa to odvíja podľa úplne štandardnej scenáristickej šablóny, kde každú scénu a jej smerovovanie odhadnete vopred. Ako oddychový film na jeden večer neškodné a Jennifer Lawrence sa tu ukáže, ehm, v plnej kráse spredu, aj zozadu, takže niekomu to môže stačiť, ale ja som úprimne čakal niečo na štýl skvelých Prci, Prci, Prcičiek a dostal skôr The 40-Year-Old Virgin. CELKOVO: 5/10 ()

TheEvilTwin

No Hard Feelings je úplně pohodová odpočinková neambiciozní komedie, která prostě jen baví. A komu tohle stačí, bude spokojen stejně jako já. Potěší Jennifer Lawrence v roli zoufalé třicítky, která za peníze randí se společensky plachým, nerdským asociálním panicem - skvělým Andrew Barth Feldmanem, který vypadá úplně přesně tak, jak by si jej člověk představil, potěší trefný nahláškovaný humor využívající bohatě americké slovní dvojsmysly a potěší i dostatečně zábavné tempo. Tohle celé je pak klasicky zabalené v žánrově specifické šabloně, která sice nijak výrazně nevybočuje, ale i tak ji tenhle balík zábavy s přehledem dokáže vynést do nadprůměrných výšin komedií, které v dnešní době drasticky chybí. Spokojenost. Už režisérovo Good Boys (2019) mě tehdy naplno dostalo a pobavilo a tady tomu bylo stejnětak, tohle je prostě talent. ()

T2

║Rozpočet $45miliónov║ Tržby USA $50,425,720║ Tržby Celosvetovo $85,121,295▐  Tržby za predaj Blu-ray v USA ║ Tržby za predaj DVD v USA ║ Po malej odmlke v posledných rokoch je to celkom slušný návrat Jennifer Lawrence. Aj keď v dosť bláznivej miestami dosť uletenej komediálnej polohe. V celku je to šlahlé šablónou ale Jennifer si to vie ustáť a upútať, keď treba vie pritlačiť na pílu a neváha dokonca sa aj úplne telesne odhaliť. Trošku mi tam nesedí ten prechod tónu z komédie na takú romantickú melodrámu a do toho stále pchané tie bizar uletené komediálne nápady. Prevažne to našťastie ale berie a baví, vďaka spojeniu sveta tínedžerov a skoro dospelej bláznivky v úzkych. /65%/ ()

• Niektorí komentátori obvinili film zo sexizmu a sexualizácie mládeže. V magazíne Bust napísali: "Nájdite si chvíľku na zamyslenie sa nad tým, či by sa tento film nakrútil, ak by boli pohlavia obrátené. Viete si predstaviť, že natočíte film, v ktorom by 32-ročný muž nútil 19-ročnú ženu k sexu, ktorý nechce mať? Nikto by ten film nenakrútil. Ale keď manipuláciu robí dospelá žena, je to prezentované ako vtipné a zvláštne." (Arsenal83)
  • Natáčanie začalo koncom septembra 2022 v rôznych lokalitách okresu Nassau v New Yorku, ako sú Hempstead, Point Lookout, Lawrence a Uniondale. Skončilo sa v novembri 2022. (Arsenal83)