Kto prežije - San Juan del Sur – Blood vs. Water

Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2014

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Natalie Anderson

Osmnáct soutěžících je rozděleno do dvou týmů Coyopa a Hunahpu. Po celých 39 dní bojují o jídlo a pití. Kdo přechytračí, přehraje či přelstí ostatní, získá titul poslední přeživší a v neposlední řadě vyhraje jeden milion dolarů. Toto je Survivor: San Juan Del Sur. (reich)

juta

Spoiler v komentu! Po dlouhé době jsem si pustil další sérii, popravdě jsem měl velký strach z Blood vs. Water, protože mě minulá krev vs. voda moc nebavila a trvalo mi dlouho, než jsem to dokoukal. Co se ale stalo? Neskutečné se stalo skutečností! Tohle je jedna z top sérií, dovoluju si tvrdit, že je v mých TOP 3! Díky čemu? Hlavně díky neskonale krutým zvratům, podrazům a riskováním. Stejně tak díky tomu, že tu všechno vycházelo podle mých představ, i když se tu šlo podél takových cestiček, že jsem si říkal, že to ani není možný. Ty pocity, které jsem prožíval po vyhlášení toho kdo vypadnul mluví za vše. Navíc vyhrál můj oblíbený hráč, který vyhrál naprosto zaslouženě za to co ve hře dokázal. Prostě bezvadný. Oblíbení hráči: Natalie, Jeremy. Neoblíbení: Alec, Drew ()

Deimos

Obsahuje spoilery-DivX/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// PLUS: Favorit: Natalie, oblíbenci: Kelly, Jeremy, Baylor, Keith, MÍNUS: hodně slabý, spíš mizerný cast (Drew, Alec, Missy, Rocker, Julie)/// Shrnutí: Z počátku to vypadalo hodně špatně. Sice rodinné dvojice tu myslím ještě nebyly ale to jaké dvojice vybrali, děs a hrůza. Od začátku jsem tušil že by to Nadya a Natalie mohli dotáhnout daleko, no Nadyu hned vyřadili (dobře odhadli, že by mohla být silný soupeř, Natalie to předvedla za ní). Líbila se mi Kelly, škoda, že jí to její tatík pokazil a rád bych napsal doufám že dostane ještě šanci, dnes už vím že dostane (série 31.) Nakonec se mi ale tahle série líbila o něco víc než ostatním. Především kvůli zasloužené vítězce a také mi byla příjemná, mnohdy přátelská, atmosféra a časté předávání odměn. To vskutku nebylo obvyklé a další řada to potvrdila./// Celkem 72%/// ()

Lucindajet

spoilery Začátek celkem vlažnej, blood vs. water přinese vždy víc kňučení a brečení a sledovat to od prvního dílu mě již tradičně vadí. Hodně rozporuplnej cast, výborný dvojky jako Natalie a Nadiya, který jsou moje oblíbený holky už z Amazing Race nebo sympaťáci Josh a Reed, a naproti tomu naprosto vyjetí bratři Alec a Drew (kdy Alec od chvíle usazení do poroty nasadil výraz právě zhulenýho omastka, kterej nemá páru proč sedí v džungli v Nicaragui, na druhou stranu už aspoń nemluvil). Sezóna celkem průměrná, od půlky mě však začla mnohem víc bavit, díky tomu že se začlo dít spoustu věcí jak sem si přála. Barbie s Kenem mě vyloučením Jeremyho nasrali asi tak jako Nat a zbytek série jsem jí už držela palce a kochala se její krasojízdou. S vítězem jsem tak spokojena asi nejvíc co pamatuju. Ale nejen to, moc se mi líbilo vyřazení zaslepenýho Jona i to, že jeho Jaclyn došla do finále, myslím že mu to hodně přistřihlo hřebínek, což přesně potřeboval. Missy a Baylor jsem neměla ráda od začátku, ale za ten Reedův kráásnej fackózní proslov ta její účast ve finále stála, a až ho potkám tak mu poděkuju. Jinak bych tam za sebe ráda viděla právě Reeda, koneckonců i Keitha, ke kterýmu jsem si postupně našla cestu a byl vlastně fajn, i když ke všemu přišel jak slepej k houslím. oblíbenci:Natalie, Reed, Jeremy, Josh ()

Redi odpad!

Vezmi si Markézy, Nikaragua... do toho nejzhovadilejší herní formát plný citečků a slziček ala "Blood vs. Water" a na totální sračce je zaděláno na druhou. Ze začátku to bylo aspoň trochu vtipné svou trapností (rasistický, homofobní a naprosto vypatlaný bývalý hráč am. fotbalu Rocker rulezzz... nejneschopnější kmen v hitorii, který jenom ztrácí to co nemá a sežere víc než má... apod. perly), ale když se odstraní brzo 2-3 potenciálně dobří hráči, kteří přemýšlí a chtějí hrát hru... do toho se začnou nedokončovat soutěže a rozdávat odměny "ve velkém stylu", tak to jde samosebou hned do hoven. Tahle fraška série má jediné pozitivum v tom, že 30. řada už nemá kam klesnout, protože tohle a podobný odpad se bude překonávat těžko. No minulá řada byla výborná, tak se misky vah asi musí vyvážit... nová řada bude muset vážit hodně. Překlikávat finálovou epizodu, a i tak ji s nechucením dokoukávat, už nechci. ()

Frajer42

Řekl bych, že se jednalo o slabší sérii, než je člověk zvyklý. Dávám to za vinu především neuvěřitelně nudné osmnáctce soutěžících, nebo bych měl asi spíše napsat debilů. Bohužel, absolutně nebylo komu držet palce. Nejsympatičtější páreček ze všech byl ten páreček řiťopichů, takže tady něco bylo rozhodně špatně. Alespoň se člověk občas zasmál, protože takhle debilní sestava se neschází pravidelně. Také jsme si mohli vychutnat pohled na miss bez makeupu, což je pohled vyloženě pouze pro otrlé diváky. 90 - 60 -90 zkrátka není vše. Tenhle koncept blood vs. water je kokotina. Stálo to za hovno předtím a stálo to za stejné hovno i teď. Doufám, že to tady nebude za pár let znovu a zas. Co mám hodně rád jsou podrazy. V téhle ubohé sérii se člověk dočká pouze několika mála a téměř v samotném závěru. Celkově to budou hrozně slabé 2 *. V další sérii věřím v prudké zvýšení kvality. ()

• Druhá série, ve které soutěžící hrají proti svým blízkým. Tentokrát jsou ovšem všichni nováčci. (Zix.)
  • Natalie a Nadya Andersonovi se spolu dříve dvakrát zúčastnili reality show Amazing Race: O milion kolem světa (od r. 2001). Závodili dokonce i ve hvězdné sérii a jsou tak první soutěžící v Survivoru z této show. (Zix.)
  • Soutěžící znovu strávili ve hře 39,5 dne, a to kvůli tzv. dni 0, kdy rodinný příslušníci strávili před startem soutěže půlku dne spolu. Poprvé tomu tak bylo v Kdo přežije: Krev není voda (2013). (Zix.)